Skocz do zawartości

A mialo byc tak pieknie (problem z profilami startowymi)


Blantas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wczoraj po prawie calym weekendzie skolnczylem fabule (wrazenia pomine, bo w wiekszosci pozostawiaja niesmak), a konczylem ja tylko dlatego, aby moc rozpoczac nowa gre jako ''Wróg Publiczny'' 😀 😀

Ucieszylem sie wiec strasznie widzac ostatnia bitwe bo XTM w raz ze skryptami jest juz przygotowany w osobnym katalogu od dobrych dwoch tygodni.

Wiec gdy spowrotem znalazlem sie w swoim Hyperionie szybko zadokowalem gdziekolwiek, na wszelki jeszcze save'a zrobilem i juz bylem w menu glównym, zaraz po tym nowa gra. I tu sie zatrzymalem z niedowierzajacym spojrzeniem. ''Gdzie jest Wróg publiczny?'' pytam siebie. Sa wszystkie stare profile, jeden nowy (dziki split) ale gdzie sa dwa pozostale, o ktorych jest w FAQ i w instrukcji. Moje Reputacja: u argonów to Obronca federacji, u boronów - obronca królowej, teladianie - czlonek zarzadu, paradianie - wedrowiec (wina fabuly), zas u splitów - zaufany rodziny rhonkar. Moze tu cos nie gra, choc watpie.

Odpalilem jeszcze XTM tak dla pewnosci ale tez nie bylo dwoch brakujacych profili.

😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc fabułę odblokujesz tylko część profili - zależnie od reputacji jaką masz u poszczególnych ras. Aby odblokować wszystkie musiałbyś kończyć fabułę kilka razy w różny sposób, albo

Spoiler

dodać odpowiedni wpis do rejestru: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... 64be253ed0

😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mi sie udalo odpalic XTM jako Wrog publiczny 😀 😀

Na razie byl to tylko start testowy, na wiecej jak na razie nie mam czasu (przekleta niech bedzie fabryka w ktorej, jeszcze, pracuje) ale od piatku postrach, terror i zniszczenie zawita na dobre we wszechswiecie. No na poczatku bedzie to maly terror i male zniszczenia, postrachu tez na poczatku nie bedzie nie za wiele, ale w koncu sile mojej destrukcyjnej mocy odczuja wszyscy po stokroc HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA....... ]😀

Zas to wszystko dzieki waszym wskazówkom, za co niezmiernie dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...