Jump to content

Volvez - Wyniszczenie - projekt?


Volvez
 Share

Recommended Posts

Z powodu braku zajęć postanowiłem zacząć rozmyślać o tym opowiadaniu.

Jednakże nie wiem wiele o rasie Kha-ak (tej rasy będzie główny bohater/ka). A to co wiem nie jest do końca jasne.

Kha-ak wg. mnie:

- połączenie Se-bulby (I gwiezdne wojny) z Geonozjanami z II części SW.

- Nividium to materiał potrzebny do produkcji statków i budynków oraz co ważniejsze do produkcji jednorazowych inkubatorów (coś ala sztuczna macierz dostarczająca ten pierwiastek do zarodków*).

*Kha-ak potrzebują Nividium również w celach medycznych. Ich szkielet jest silnie nasycony tym pierwiastkiem.

ogólnie są od niego uzależnieni technologicznie i biologicznie.

- Ich uzbrojenie (kyony) wykorzystuje ukierunkowane wzmocnione promieniowanie molekularne Nividium.

Reszty dowiecie się po premierze (może zbiec się z premierą XTM'a, ale nie koniecznie)

Wątpliwości:

-AP Gunner odkrył tę rasę?? A Paranidzi zaczęli potem wydobycie??

-Kolejno atakowano President's end > omicron lyre?

Jeśli wiecie coś co powinno znaleźć się w tekście to piszcie. Chcę by to opowiadanie było bardziej interaktywne i jak najlepiej odwzorowała realia gry. Jak to właśnie wymyśliłem "wszyscy ludzie łącznie wiedzą więcej nisz wszystkie biblioteki świata".

Link to comment
Share on other sites

A więc paranid latali swoimi statkami poza X-wszechświat w celu zdobycia nividium ( najpierw statki zwiadowcze później cięższe jednostki) i donosili o kontaktach z owadopodobną rasą kha'ak. Dalej Pilot statku AP Gunner chcąc to potwierdzić, poleciał tam i to sprawdził, i ..i.. no tam byli.. Najpierw był atak na president's end, później na inne sektory, na koniec Omicron.

Jakby co to będe podawał ci informacje na bieżąco, gram w X2 więc informacje są prawdziwe.

Link to comment
Share on other sites

Jak tak stawiasz sprawy to masz Preludium ]🤔

Był sobie pewien paranid o imieniu Franek Dolossusus IV.

Miał za zadanie lecieć do Emperor's Mines ale zaspał i przegapił "peron".

Gdy Express doleciał do pętli doszło do zwarcia i statek wykonał skok.

Gdy Franek obudził się poszedł spytać konduktora czy już są na miejscu, konduktor leżał pijany na podłodze.

Paranid zobaczył przed sobą fioletowo-tandeciasty sektor oraz asteroidę.

Próbował przejąć stery ale nie znał argońskiego więc przyfasolił w asteroidę.

Gdy podleciały do niego statki Kha'ak zamiast wysłać sygnał powitalny posłał moskita.

Po chwili sektor zapełnił się Burakami i Cebulami oraz foremnymi stateczkami.

Paranid powiedział wtedy "Na miłość Xaara, ale naważyłem soi"

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...