Skocz do zawartości

Springblossom - dwa pytanka


nekkoru
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jakie uzbrojenie można mu wrzucić na tył? Naprawdę próbowałem chyba wszystkiego i nic nie pasuje.

Screeny:

http://i51.tinypic.com/2nq5gf6.jpg

http://i51.tinypic.com/2573ntd.jpg

2. Czemu celowanie w tym statku jest takie ... słabe? Jak walczę z m5/m4 nie da się trafić w nie elektromagnetykmami (przy pełnej prędkości i na postoju), nie wspominając już o wyrzutniach M/A, nawet jak celuje daleko przed statkami (dalej niż wskazuje celownik), to pociski mijają je w dość dużej odległości za nimi. Najlepszą taktyką jest brać je wszystkie na osłony 🤔

PS. Mam TC w wersji 3.0 (+ CMOD 4.3 i jakieś inne skrypty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdź w informacjach statku jakie uzbrojenie jest kompatybilne z wieżyczkami. Było małe zamieszanie w kolejnych patchach z tym, na początku pasowały tam prototypowe elektromagnetyki (Aldrin), potem któryś patch zmienił to na elektromagnetyki (terranie), kolejny miał to poprawiać.

2. Statek przemaksowany, do tego dochodzi CMOD, który zmienia statystyki broni no i efekty masz. Zresztą z elektromagnetyków z CMODEM to ciężko trafić w cel nawet ze statku M3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Witam na ten okręcik wchodzą tylko Experymentalne Elektromagnetyczne działo plazmowe we wszystkie wieżyczki i tylko te nic więcej

Zobacz na pierwszy screen w pierwszym poście. Ma Eksperymentalne Elektromagnetyki i nie może ich użyć. Znaczy to że gra z jakimś modem, który zmienił ten statek.

No właśnie Yacek u mnie też tak było ale działka wchodziły i działały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat
Cytat

Witam na ten okręcik wchodzą tylko Experymentalne Elektromagnetyczne działo plazmowe we wszystkie wieżyczki i tylko te nic więcej

Zobacz na pierwszy screen w pierwszym poście. Ma Eksperymentalne Elektromagnetyki i nie może ich użyć. Znaczy to że gra z jakimś modem, który zmienił ten statek.

No właśnie Yacek u mnie też tak było ale działka wchodziły i działały

Tak było, to znaczy jak? Widziałeś screen? Jak można je tam włożyć, skoro żadna broń nie jest podświetlona. A tylko taką można włożyć do slotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, o to wszystko co mam wrzucone do gry.

1. TC

2. Patch 3.0 (ze strony egosoftu)

3. Wrzuciłem CmoD'a 4.3 (+ 2 mody które wymagał: Factory Pack i EMR Compatibility Pack )

4. Mody zwiększające wydajność: Shadery z Reuniona, Low Poly dla asteroid oraz Adsigns_remove.

5. Następnie skrypty które wrzuciłem już po rozpoczęciu gry:

-JSON parser library

-Community Plugin Configuration

-Ware Manager

-NPC Bailing Addon

-OTAS Shipyard v2

-Salvage Claim Software

-Salvage Command Suite (Mogą się te dwa mody wzajemnie gryźć??)

-Weapons QuickWarp

-Wars (Argon,Parad vs Boron,Split czy tam na odwrót 🤔 )

-Menagerie Shipyard V2.1

-XTendedGalacticNewSystemV103

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lizard: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=288835

No dobra, to jak nie wiecie to nie szukajcie na siłę rozwiązania. Spróbuje upolować hyperiona, poza tym wczoraj odkryłem co to znaczy czyścić sektor niszczycielem m2, to m6 już mi się znudziły (Tytan, pełne tarcze, same pulsacyjne i generatory impulsu uderzeniowego, pierwszy test -> Xenon Sector 347. Od razu przy bramie czekały 3x Q, rozwaliłem je nie tracąc nawet połowy osłon 🤔 )

EDYTA:

Zrobione. X3 Editor i wsio wparjadkie ;P (Na tył mogłem wrzucić bronie z grupy "Unknow 2", dodałem "Unknow 1" czyli prototypowe i eksperymentalne z Aldrin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...