Skocz do zawartości

Profile startowe by Lizard


Lizard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio znudziły mnie już profile startowe oferowane przez twórców gry. Na szczęście do dyspozycji mamy również profile startowe Yacka i Jagody. Ale zważywszy na to że chciałbym rozpocząć nową grę jako Pirat, to chciałbym stworzyć swój własny profil startowy. Jak wszystko pójdzie pomyślnie, to chciałbym się nim z wami podzielić, a w przyszłości zamieszałbym w tym poście koleje nowo utworzone profile startowe dla X3 TC.

Tak więc, udaje się teraz do tworzenia profilu startowego.

Fabuły: TAK/NIE

DiD TAK/NIE

Statek M7 Gryf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil startowy Abigail - Mroczny Wojownik przeznaczony jest dla graczy lubiących grać jako Pirat. Zadaniem gracza jest wydostanie się z sektora Elena's Fortune, a następnie zaciągnięcie się do Gildii Piratów. Przydatnym skryptem może okazać się Pirate Fence. Za pomocą tego skryptu gracz będzie mógł zakupić uzbrojenie jak i różnego rodzaju towary od przemytników. Tak więc możemy bezkarnie gnębić wszystkie rasy, bez obawy że nie zakupimy danego towaru który jest produkowany tylko wyłącznie przez dana rasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro, bo dzisiaj może zrobię kilka innych.

W planach mam zamiar zrobić mini fabułę Khaak 🤔 Tylko mam jeden problem. Nie wiem jak zrobić by misje były wykonywane w kółko.

W sumie to mogę zdradzić pomysł,może ktoś mi pomoże z tym problemem. generalnie był by to podobny profil jak w przypadku Skrytobójca. Gracz otrzymał by statek M0 Królową. Za przykładowo 3 zniszczone M3 gracz otrzyma 1 M3 khaak, za 3 M4 4 khaak M4. Za 5 TS Klastera 😁 po jakimś czasie gracz posiadałby całkiem spora flotę z którą mógłby się udać na podbój świata X 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam.

Ostatnio znudziły mnie już profile startowe oferowane przez twórców gry. Na szczęście do dyspozycji mamy również profile startowe Yacka i Jagody. Ale zważywszy na to że chciałbym rozpocząć nową grę jako Pirat, to chciałbym stworzyć swój własny profil startowy.

Oczywiście nie piszę tego aby Cię zniechęcać, wręcz przeciwnie i więcej profili, tym lepiej.

Chodzi o to że jak pisze w FAQ#82, mamy więcej profili startowych dostępnych. Szczególnie polecam Malt Gamestart i dwa pirackie profile Pirate Profiteer i Clan Warior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem o tym że jest więcej profili, które tez sa ciekawe. Ale niektóre z nich aby odblokować trzeba troszku pograć.

@Yacek kojarzysz może w którym DAT&CAT znajduje się misja Zatruty Paranidianini ? Chciałbym na podstawie tego profilu zrobić coś innego, podobnego. Chciałbym zrobić mini fabułę dla Piratów i Argon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tak wiem o tym że jest więcej profili, które tez sa ciekawe. Ale niektóre z nich aby odblokować trzeba troszku pograć.

Nie trzeba, prosta edycja rejestru i po kłopocie. Opis znajdziesz w FAQ.

Cytat

@Yacek kojarzysz może w którym DAT&CAT znajduje się misja Zatruty Paranidianini ? Chciałbym na podstawie tego profilu zrobić coś innego, podobnego. Chciałbym zrobić mini fabułę dla Piratów i Argon.

08, plik nazywa się 3.05 Gamestart missions.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pobrałem z Mamuta Spadkobiercę.

I chciałbym napisać że właśnie rozpoczynam prace nad Fabuła dla Piratów. Przyznam sie że nie mam zielonego pojęcia o pisaniu w MD ale może uda mi się połączyć kilka misji w jedną fabułkę. Czyli misje dostarczenia towaru, budowy stacji, zniszczenia konwoju misje typowe dla piratów. W każdym razie na pewno przydadzą mi sie jakiekolwiek rady, podpowiedzi osób, które wiedzą coś na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...