Skocz do zawartości

Nowe Fabryki


Lizard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Są ludzie którzy uważają że Cheat Package służy do ułatwiania gry. Ja wielokrotnie pisałem że używam Cheat Package tylko do szkolenia moich pilotów w skrypcie CODEA. W nieznanym sektorze za pomocą Cheat Package tworzyłem flotę wroga na której piloci moich myśliwców, lub bombowców uczciwie, bo w walce zdobywali doświadczenie.

Dzisiaj Budując moje imperium Lizard Corporation przystąpiłem do produkcji myśliwców jak i bardziej zaawansowanych jednostek jak M7 Gryf. Co prawda wszelkie jednostki produkowane były tylko wyłącznie z surowców które zostały wyprodukowane w moich fabrykach i kopalniach.

I w sumie wszystko szło ładnie, ale po wyprodukowaniu takiego myśliwca musiałem jeszcze zatrudnić Merines lub Najemnika, a ci kosztują.

Za pomocą skryptu Property Baron zakupiłem od Argon Koszary Szkoleniowe Marines M. Dzięki temu teraz mogłem produkować swoich marines, którym w przyszłości za pomoca skryptu Transporter personel mogłem zmienić im profesie na:Pilota frachtowca, Handlarza, Poszukiwacza, Technika, Pilota Myśliwca i wiele innych zawodów. Oczywiście każdy z zawodów wymagał odpowiedniego wyszkolenia (ilość gwiazdek) w dziedzinie walki, mechaniki, inżynierii i haking.

Po wykonaniu tej czynności namierzyłem (klawisz - T) świeżo zakupioną stację a następnie wywołałem konsole Cheat package za pomocą przypisanych klawiszy (shift + f12).

Gdy ukazała mi się konsola Cheat package w prawym górnym ekranie możemy po nazwie rozpoznać namierzony cel. Jeżeli nie jest to właściwy cel możemy wybrać interesujący nas statek lub stacje za pomocą polecenia Switch Target Object. Gdy to uczynimy otworzy się nam mapa galaktyki gdzie wybieramy sektor w którym znajduje się nasz przyszły cek, który mamy zamiar edytować.

Gdy znajdujemy się już w systemie i mamy namierzoną właściwą stację możemy dodać nowy produkt ( Add New Product) lub go usunąć (Remove Product).Produkt jest to rzecz wyprodukowana w stacji z danych surowców. Przykładowo z Delaxiańskiej Pszenicy i ogniw powstanie produkt Gwiezdna wódka.

Ja przykładowo stworzyłem asteroidę Ruda 40 i za pomocą opcji Add New Product dodałem nowy produkt o nazwie Pluton. Za pomocą opcji Remove Product usunąłem produkt Ruda.

Tak więc w nowo powstałej kopalni będę z 75 ogniw produkował 300 jednostek Plutonu.

Oczywiście teraz ktoś zada pytanie a po co komuś pluton którego generalnie nie możemy sprzedać , chyba że razem z TS 🤔. No cóż jak wspomniałem taka operacja miała by na celu utrudnić graczowi rozgrywkę. Generalnie Pluton możemy teraz jako surowiec dodać do naszej fabryki rakiet . Tak więc nasze rakiety będą budowanie nie tylko z tub kwantowych, ale do ich produkcji będzie wymagany Pluton.

Na innym przykładzie mogę wam powiedzieć, że postawiłem w jednym z moich sektorów Odlewnię Teladianium. Za pomocą opcji Add Product dodałem z listy nowy produkt o nazwie Części silników, a Teladianium usunąłem jako produkt. Teraz w tej Tdlewni Teladianium będą produkowane części silników.

Oczywiście wszelkie inne odlewnie Tealdianium zostaną nienaruszone, edycja dotyczy tylko tej jednej fabryki, w której wywołaliśmy okno konsoli. Tak więc Części silników są produkowane z ogniw. Żeby nie było za łatwo można dodać tez za pomocą polecenia Add New Resource nowy surowiec jak na przykład mikrochipy lub części komputerowe.

Gracz generalnie może dodawać jak i usuwać wszelkie surowce i produkty jakie są dostępne w grze. Mogą to być Narkotyki, Ryby, Komponenty Hipernapędu jak i wiele wiele innych.

Ktoś może zapytać, po co mi w grze Części silników ? Jak wiadomo zajmuje się produkcją statków, tych mniejszych jak i większych. I uważam że Olej Rastarowy można zamienić komponentami hipernapędu, Płótno Przemysłowe zamienić na Części silników.

A jak chcesz pobawić się w dilera to możesz stworzyć sobie fabrykę narkotyków. W tej fabryce z leków możesz produkować Narkotyki, a leki możesz wyprodukować z proszku mansson 😁

Więc jak widzicie za pomocą Cheat Package nie tylko możemy ułatwić sobie grę, ale ją utrudnić lub urozmaicić 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Chodzi mi o skrypt który dodaje własną stocznię, uzbraja statki (to to chyba player workshop).

Statki można budować w HQ, jak wspomniał już o tym Yacek w innych tematach. Ja osobiście używam Stoczni Orbitalnej, którą można zakupić w stoczni Ziemian lub Teladi. Skrypt, który dodaje te konstrukcje nazywa się X-Tra Ship/Station Pack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Lizard

czyli aby stworzyć taką fabrykę muszę Kupić dowolna fabryczkę w grze potem pobrać Cheat Package potem nacisnąć Kombinacje klawiszową którą przydzielę Cheat Package potem poleceniem Add New Product

dodać to co chce tam produkować a Remove Product usuną produkt domyślny a jak zmienić składnik z których ma być coś produkowane ??.

Pytam ponieważ Chciałbym sobie zrobić fabrykę Laserów Naprawczych a takowej niestety nie ma . Chciałbym to zrobić przerabiając Fabrykę osłon 1MJ alfa.

a czy ten czet packager którego do tego używasz to cheats1.4.spk to coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podobno Lasery z tam tęgo skrypt wymagają w celu działania konieczności dostarczania ogniw czy też jakiegoś innego surowca i skrypt podobno usuwa Laser z Skafandra kosmicznego .

Jeśli laser dodawany przez tego skrypta działa tak jak ten z skafandra i miała możliwość montowania na statkach to już bym go pewnie miała , bo mi właśnie chodzi o taki działając laser że instaluje go na pojeździe na który się da to zrobić i on działa bez potrzeby dostarczani mu surowców ,ta sam zasad co ten w skafandrze czy na działko acelaratorowe . Jeśli jest skrypt który produkuje laser działający właśnie tak to chętnie go zasię na swojego sprzęt. Przynajmniej tak wywnioskowałem z linku który dała mi użytkownik mauta o nicu Kedudg w temacie Drony Naprawcze. Jeśli coś zrozumiałe z tamtą Po kantach czyli w zbyt wąskim rozumieniu i jest skrypt o jak mi chodzi przejrzę jeszcze raz temat z linkami do skryptów i spolszczeń .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...