Skocz do zawartości

2 Misja FF


nekkoru
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze: witam wszystkich 🤔

Po drugie: mam problem w drugiej misji FF z sektorem Khaak(krzak?) 931, a raczej z brakiem tego sektora (na mapie). Nigdzie mi go nie odnotowali i nie mam bladego pojęcia gdzie skoczyć. Teoretycznie powinien być na południe od Interworlds i na wschód od Aldrin, nie? Mam szukać na piechotę czy co? Pomyślałem że to wina tego, że nie mam (nie miałem) nawigacyjnych poleceń MKI, zakupiłem, nawet jeszcze raz do bazy wojskowej z M148 poleciałem, ale nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem więc że pierwszą misję wykonałeś? Jeżeli tak, to sektor z drugiej misji jest zaraz obok tego z pierwszej misji. O ile dobrze pamiętam, to naciskaj cały czas klawisz strzałki w dół, aż w końcu dotrzesz do tego sektora. Jeżeli to nie zadziała, to fiufiuf... kłania się nowa gra, lub re-instalka gry.

A tak w ogóle to ten temat należy przenieś do działu FAQ misji i fabuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pierwsza misja to bitka z Xenonami w Black Hole Sun, nie? Potem lecę za Exterminatorem do Argon Sector M148, podlatuje do bazy wojskowej i dostaje zadanie skołowania satelity zaawansowanego, kupuje, aktualizacja celów misji (Leć do: Khaak Sector 931), ale żadnego sektora na mapie <Sciana>. No nie mów że 4 doby przy tej grze poszły na marne 🤔

EDYTA:

Wczytałem starszego sejwa, tym razem wyposażony w satelitę i ogniwka poleciałem do Argon Sector M148, i znów to samo, dostaje zadanie, ale brakuje sektora na mapie. Strzałkami nic nie zdziałam (idzie do interworlds, potem do sacred relicts), pod "k" mam tylko Księżyc. Może ma to coś wspólnego z nową rangą (Operacja Ostateczna Furia - Rekrut 60%) ??

EDYTA 2:

MAM! Na strzałkach nie szło, ale po kilkukrotnym wciśnięciu "S" pokazało się ... daleeeko na południe (południowy wschód). Temat do zamknięcia 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...