Skocz do zawarto┼Ťci

2 Misja FF

nekkoru
 Udost─Öpnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze: witam wszystkich ­čĄö

Po drugie: mam problem w drugiej misji FF z sektorem Khaak(krzak?) 931, a raczej z brakiem tego sektora (na mapie). Nigdzie mi go nie odnotowali i nie mam bladego poj─Öcia gdzie skoczy─ç. Teoretycznie powinien by─ç na po┼éudnie od Interworlds i na wsch├│d od Aldrin, nie? Mam szuka─ç na piechot─Ö czy co? Pomy┼Ťla┼éem ┼╝e to wina tego, ┼╝e nie mam (nie mia┼éem) nawigacyjnych polece┼ä MKI, zakupi┼éem, nawet jeszcze raz do bazy wojskowej z M148 polecia┼éem, ale nic.

Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

Rozumiem wi─Öc ┼╝e pierwsz─ů misj─Ö wykona┼ée┼Ť? Je┼╝eli tak, to sektor z drugiej misji jest zaraz obok tego z pierwszej misji. O ile dobrze pami─Ötam, to naciskaj ca┼éy czas klawisz strza┼éki w d├│┼é, a┼╝ w ko┼äcu dotrzesz do tego sektora. Je┼╝eli to nie zadzia┼éa, to fiufiuf... k┼éania si─Ö nowa gra, lub re-instalka gry.

A tak w og├│le to ten temat nale┼╝y przenie┼Ť do dzia┼éu FAQ misji i fabu┼é.

Odno┼Ťnik do komentarza

No pierwsza misja to bitka z Xenonami w Black Hole Sun, nie? Potem lec─Ö za Exterminatorem do Argon Sector M148, podlatuje do bazy wojskowej i dostaje zadanie sko┼éowania satelity zaawansowanego, kupuje, aktualizacja cel├│w misji (Le─ç do: Khaak Sector 931), ale ┼╝adnego sektora na mapie <Sciana>. No nie m├│w ┼╝e 4 doby przy tej grze posz┼éy na marne ­čĄö

EDYTA:

Wczyta┼éem starszego sejwa, tym razem wyposa┼╝ony w satelit─Ö i ogniwka polecia┼éem do Argon Sector M148, i zn├│w to samo, dostaje zadanie, ale brakuje sektora na mapie. Strza┼ékami nic nie zdzia┼éam (idzie do interworlds, potem do sacred relicts), pod "k" mam tylko Ksi─Ö┼╝yc. Mo┼╝e ma to co┼Ť wsp├│lnego z now─ů rang─ů (Operacja Ostateczna Furia - Rekrut 60%) ??

EDYTA 2:

MAM! Na strza┼ékach nie sz┼éo, ale po kilkukrotnym wci┼Ťni─Öciu "S" pokaza┼éo si─Ö ... daleeeko na po┼éudnie (po┼éudniowy wsch├│d). Temat do zamkni─Öcia ­čśü

Odno┼Ťnik do komentarza

Go┼Ť─ç
Ten temat zosta┼é zamkni─Öty. Brak mo┼╝liwo┼Ťci dodania odpowiedzi.
 Udost─Öpnij

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...