Skocz do zawartości

Far Cry 2


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10281

Wlasnie dzis zaczalem grac. Wysmienita gra, bardzo zaskoczyla mnie swoja otwartoscia rozgrywki oraz nawet niezlym realizmam, nie wspomne o wysmienitej grafice i efektami. Efekty atmosferyczne i rozprzestrzeniający sie ogien sa naprawde powalajace.

Zapowiada sie bardzo dluuuga gra, siedzialem dzis caly dzien nad tym. Licznik w grze wskazal mi dopiero 12%. Jest mnóstwo zadan pobocznych i dwie sklocone frakcje co przypomina mi Stalker ZP. Gra wymusza na graczy podejmowanie zroznicowanych dzialan, a nie tylko koncentracje na fabule. Malo tego kazda misje w fabule mozna zrobic na wiele sposobow 🤔

Duzo broni i mozliwosci ulepszania, pojazdy. Ciekawym rozwiazaniem sa przyjaciele, ktorzy w czasie opalow sa w stanie wyciagnac nas z tarapatow. Przyznam ze bardzo dlugo szukalem takiej wlasnie gry, ktora laczy w sobie tak wiele aspektow.

Gral ktos moze w Far Cry 2 tu na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam, ale jeśli chodzi o grafikę mam zupełnie odmienne zdanie. Fakt: efekty atmosferyczne i ogień są świetne, ale samo otoczenie i tekstury są okropne. A kolory to już wogóle masakra. Jeśli chodzi o misje to są strasznie monotonne. Nie chodzi mi tu o czas podróży, ale o to, że większość misji i fabuły i pobocznych polega na zniszczeniu czegoś lub zabiciu kogoś. Innych jestzaledwie kilka. Jeśli chodzi o multi to nie jest złe. Ogólnie gra, jak dla mnie to zwykły przeciętniak. Ma wiele zalet, ale z czasem odkrywa się więcej wad. Na początku też byłem zachwycony, ale potem mi przeszło. Ale skoro podoba Ci się grafika to może wytrzymasz dłużej odemnie 🤔 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

No i jak w zegarku. Miesiąc czasu minelo i dzis skonczylem te gre. Przeżułem ja do granic mozliwosc, choc i tak cos na pewno pominalem o czym pewnie dowiem sie gdy przejde ja jeszcze raz za rok. Ogolem bylo duzo widowiskowej zabawy. Zakonczenie gry, dla bohtera i jego przyjaciol happy endu nie bylo, ale mogl odkupic swoje winy i pomoc uciśnionym murzynom.

Urzekly mnie te krajobrazy i wyborna wrecz grafika, jej plynnosc i otwarty gameplay. Taki gameplay sobie bardzo cenie i tym samym wliczam FC2 w poczet moich ulubionych tytulow rowiez ze wzgledu ze jest to gra o najemnikach (a takie bardzo lubie). Malo tego, jest to wyjątkowy na dzień dzisiejszy shooter - w tej grze wciaz uzywa sie apteczek! i nie ma czegos takiego jak ssanie kciuka po ktorym przybywa energii. Nie ma tez durnych strzalek, wodzikow (poza mapa gdy ja oczywiscie wlaczymy) i innych oglupiaczy na glownym ekranie. Niestaty "ssanie kciuka" i wodziki to zmora dzisiejszych gier fps, co odrzuca wytrawnych graczy wychowanych na HL1 czy Doomie. Far Cry udalo sie jakos uchronic od tej przekletej choroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...