Skocz do zawartości

Tłumaczenia nazw


WolfBlade
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy ogień pójdzie jednostka m6 OTAS, Skiron.

Skiron to: rozbójnik z mitologii greckiej czyhający na podróżnych. Oferował przechodzącym umycie nóg ( w tamtych masaż było to jak najlepszy masaż ) po czym strącał ich z góry w morskie odmęty gdzie pożerał ich wielki żółw, jak każdy dobry rozbójnik przed strąceniem kradł rzeczy swoich ofiar. W końcu Skiron zabity został przez Tezeusza.

Śmiało kontynuujcie !

P.S. Najpierw piszcie tłumaczenie , później to co chcecie wy powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie mojego ulubionego statku m4 Solano :

Śródziemnomorski , upalny , dokuczliwy wiatr wschodni, występuje zwykle u wybrzeży wschodnich Hiszpanii, wiatr ten niesie też chmury deszczowe.

Pasuje do solano , dokuczliwy.

Prace nad tłumaczeniem? Jak widzisz powyżej Lizard, jak widzisz powyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Prace nad tłumaczeniem? Jak widzisz powyżej Lizard, jak widzisz powyżej...

Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę. 🤔

No to skoro zabrałeś się do tej pracy to chciałbym żebyś dzielił się nią z nami na bieżąco 😁 Ja tam jestem ciekaw tego projektu.

Moim zdaniem w pierwszym poście powinieneś zebrać wszystkie nazwy statków jakie zebrałeś, a następnie je przedstawić. Jak okaże się to przydatne,to wrzuci się to do gry. A jak nie chcesz się dzielić z nami swoją pracą, to poco zakładasz temat ? Bicie rekordu w postach nie uczyni cię wielkim.

Pamiętaj, lepiej jest mieć 10 lwów jak 1000 owiec 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...