Skocz do zawartości

Totalne konwersje?


Blizz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wybrać dla siebie mod, który bardzo zmienia rozgrywkę w X3TC. Tak, żeby zainstalować go na vanilli i pograć odmiennie od starego X3TC. Konkretniej szukam modu, gdzie mogę często walczyć, rozwijać flotę, zdobywać sektory, budować bazy i przeciwstawiać się ekspansji. Żeby stworzył całkiem nowy wszechświat, statki, bronie, efekty, dźwięki, interfejs, zmienił zachowanie AI. I także poprawił wydajność gry.

Spotkałem się z takimi modami jak New Horizons, DDTC, Xtended, SSC, Transcend II, ale nie wiem na które się zdecydować, bo manuale są zbyt obszerne. Jakie są wasze ogólne opinie na ich temat? Może znacie jakieś inne mody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma i raczej nie będzie moda, który by to wszystko zawierał. Musisz zainstalować cały zestaw skrypt po skrypcie, przejrzyj ten dział, zerknij do tematu ze spolszczeniami i ściągnij odpowiednie. Dla ułatwienia możesz poczytać podpięty temat 'Nasze skrypty i mody', powinno dać Ci to ogólny zarys tego co warto instalować.

Ekspansja i duże bitwy to na przykład Improved Races, Revelation, Race Response Fleets, Kha'ak Invasions. Nie polecę konkretnego, bo żaden z nich nie jest idealny, poczytaj tematy o nich i zadecyduj, który najbardziej Ci odpowiada 🙁 Jest także mod dodający konkurencyjną i wrogo nastawioną do gracza korporację- Phanon Corporation.

Zmiana zachowania AI to przede wszystkim skrypty dodające nowe rozkazy oraz usprawniające działanie wieżyczek czy abordażu. Tu również musisz dobrać własny zestaw.

Z dużych modów o których pisałeś grałem w DDTC. Ogólnie mod dla ludzi lubiących walkę, sporo nowych statków (nie zawsze ładnych 😉 ), dużo misji dla poszczególnych ras, niektóre dosyć trudne. Xtended jest jeszcze w produkcji, a reszty nie miałem okazji testować 😉

Co do wydajności, kilka tematów wyżej znajdziesz podpięty z linkami do różnych modów i skryptów ją poprawiających, zapoznaj się z nim i wybierz coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko napisy są ruskie, angielskich jeszcze nie ma :/

Wprawdzie zainstalowałem po angielsku, ale nazw nowych rzeczy nie ma, tylko jakieś not found itp.

Odpaliłem sobie kilka startów i dotąd co zauważyłem to parę nowych statków, nowe sektory xenońskie i zmiany w tłach. Powinienem wkrótce wycisnąć więcej rzeczy. Jak będzie to kiepskie to przesiadam się na DDTC, SRM:C lub Transcend II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...