Skocz do zawartości

Independence Day - Komentarze


Lizard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Biednemu wiatr w oczy, ewentualnie można by powiedzieć ze prześladuje mnie fatum. W chwili obecnej nie mogę grac w X2 ponieważ posiadam "zarysowaną" płytę. Tak więc chwilowo opowiadanie zostanie wstrzymane. Tak więc tym razem postanowiłem zagrać i przedstawić opowiadanie z gry UFO: The Two Sides. jest to remake gry UFO: Enemy Unknown. No cóż może komuś przypadnie do gustu lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jak wiesz mam problemy z karta graficzną, i mogę grać tylko w starsze gry i na dodatek w trybie okienka. W sobotę zapomniałem włączyć grę w oknie i gra uruchomiła mi się w trybie fullscreen i komp powiesił mi sie (przegrzanie się karty graficznej). Zrobiłem reset i system padł 😆 dzisiaj w nocy udało mi się zainstalować system od nowa 😀 z tym że, nie chce zainstalować mi gry, ponieważ CD2 jest porysowany. Ale spoko luz, niebawem kupie jakąś kartę graficzną 😀 i w tedy zamówię przez GamersGate X2 😀 i będę kontynuował opowiadanie wraz z X3 Reunion i X3 TC 😀 Obiecuje 😀.

Musze tylko zerknąć jaką kartę graficzną kupić, moja "matka" ma slot PCIEXx16_1 w planach mam kupić kartę graficzną do 250 funtów, czyli około 1200 zł. A jak dobrze pójdzie to może nawet kupię coś za 350 funtów. Ale na dzień dzisiejszy moje fundusze pozwalają na zakup karty do 250 funtów. Tylko jeszcze nie wiem czy kupić w UK, czy zamówić z Polski 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W jakiej rozdzielczości zwykle grasz ?

Zazwyczaj grałem w najwyższej jaką miałem 1680x1050. W temacie Z czym do gier poruszyłem temat zakupu mojej nowej karty graficznej, więc będę rad za jakiekolwiek informacje. Co do opowiadanie Lost In Space jak juz wspomniałem opowiadanie będzie kontunułowane, muszę tylko kupić nowa kartę graficzną. Marzy mi się NVIDIA GeForce GTX480

A to co znalazłem na temat GTX480

Karta GIGABYTE GeForce GTX 480

Dla fanów gier komputerowych, którzy wirtualne rozgrywki traktują na poważnie i wymagają najwyższej wydajności, najlepszym wyborem jest kupno karty z procesorem NVIDIA GeForce GTX480. To obecnie najszybsza, wyposażona w jeden procesor, karta graficzna na rynku.

Model ten obsługuje biblioteki DirectX 11, wspiera również technologię 3D Vision, która po zastosowaniu dodatkowych urządzeń pozwala cieszyć się trójwymiarowym obrazem. Karty graficzne wyposażone w procesor NVIDIA GeForce GTX480 zapewniają płynną animację nawet w najnowszych grach wymagających bibliotek DirectX 11 - i to w najwyższej rozdzielczości. Tempo animacji w starych grach osiąga zawrotną wartość 247 klatek na sekundę. Olbrzymia moc obliczeniowa sprawia, że urządzenie ma bardzo duże zapotrzebowanie na energię. Wymaga zasilacza o mocy przynajmniej 600 W.

+

obsługa DirectX 11

funkcja 3D Vision

wzorowa wydajność

-

bardzo wysoka cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do opowiadania dodałem odrobinę grafiki, zwłaszcza w pierwszym poście. Co do fotki obcego( z filmu Alien) oczywiście nie ma takiego obcego w grze, aczkolwiek wykorzystam to w dalszych częściach opowiadania, które diametralnie zmieni wydarzenia jakie zajdą w opowiadaniu Independence Day i na pewno dodadzą odrobinę smaku 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W sumie gra cały czas trzyma w napięciu. Obecnie mam wynalezione ulepszone pancerze. Rewolucji nie robią, ale owszem czasem jest tak, że jak trafi mnie obcy, to na szczęście energii nie tracą. Ale z czasem i tak mimo to, że mamy coraz to lepszą technologię, to wróg jest ciągle silniejszy. Dokonuje liczniejszych wypadów, również wprowadzają lepsze technologie. Tak więc gra bez przerwy utrzymuje gracza w niepewności. Z czasem występują ataki obcych na miasta, czyli tak zwany Terror 🙁 ( to jest to, co tygryski lubią najbardziej 😉), a czasem też nasze bazy są atakowane przez obcych 😉 jak i my musimy likwidować bazy obcych, które wyrastają jak grzyby po deszczu.

Muszę przyznać że UFO: The Two Sides bardzo przypadła mi do gustu.

Co do opowiadania, jak widać wróciłem do gry, by kontynuować opowiadanie. Dzisiaj zamieszczę kolejne obrazki, które powinny ubarwić opowiadanie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęło się. Obcy przeszli do kolejnej fazy, a mianowicie ataki na miasta.Następnym celem będą bazy X-comu, a ja nie mam obrony rakietowej 🙁

W opowiadaniu napisałem że 30% ludności miasta Władywostok została zabita. W grze występuje, o ile dobrze pamiętam, zawsze tylko 10 cywili. Tak więc można przemnożyć to na procenty. Trzech cywili zginęło co daje nam 30%. Na wikipedi znalazłem że we Władywostoku żyje 586 829 co daje nam mniej więcej około 170.000 ludności, ale rzeź 😉 A tak całkiem serio, to uważam że 30% strat to raczej dobry rezultat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...