Skocz do zawartości

Ranking forumowiczów


Lizard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak się ostatnio zastanawiałem co byście powiedzieli jakby na Xudb powstał pokój Hall of Fame. Każdy z forumowiczów ma odpowiednia rangę jak na przykład: Pilot, Pilot Bombowca, Komandor, Admirał a nawet Porucznik. Moglibyśmy wirtualnie stworzyć własną flotę w pokoju Hall of Famme i każdy forumowicz miałby że tak powiem szczebel kariery, co mogło by bardziej zmotywować forumowiczów do sensownego "nabijania" postów.

Przykładowo jest osoba mająca rangę Admirał która dowodzi całą flotą ( problem jest taki, że mamy ich aż trzech 😆 ) Mamy dwóch komandorów którzy dowodzili by statkiem klasy M1/M2 porucznik M6/M7 piloci wiadomo myśliwce0d M5 po M3+, pilot bombowca oczywiście M8.

Więc taki Yaca lub Stalowy jego ikona była by wklejona na miejsce mostka M1/M2 koledzy ciemno niebiescy dysponowali by M7 jak Gryf lub Deimos a my szaraczki (piloci myśliwców i bombowców) byśmy byli przypisani do M1 lub M7 mielibyśmy oczywiście własne myśliwce (M5/M3+) w zależności od klasyfikacji postów.

Statki wyglądały by tak :

M7 Gryf

Spoiler

M7 Cerber

Spoiler

M7 Deimos

Spoiler

M2 Tyr

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

M7 Aganemnon

Spoiler

Jak już wspomniałem ikony forumowiczów mogły być wklejone w stanowiska statku.

Co o tym myślicie ? Wiem ze to troszku głupie, ale mogło by być śmiesznie, zabawnie i na pewno forumowicze chcieli by zwiększać swoją ilość postów. Nawet Boro-Man mógłby dostać zaawansowaną hydre lub płaszczkę jak byłby grzeczny i udzielał się na forum, oczywiście bez stosowania Teladihuany. Bo stanowczo mówimy NIE wszelkim dopalaczom 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Sugeruję by osoby na forum mające mniej niż 1 post (ranga Ziobro) były oznaczone w tym rankingu jako osoby w skafandrach.

Ja sam bym chciał być pilotem UFO.

Poza tym żartem, jestem bardzo na tak.

Wiesz Volvez to wcale nie jest taki głupi pomysł. Każdy nowy forumowicz do przykładowo 20 postów byłby członkiem akademi XUDB. A wygladała by ona tak.

Spoiler

Lub tak

Spoiler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł ja też mam taki mały pomysł zrobie film który pokaże jak forum(akademia) Xudb powstała film oczywiście z X3 jakość bendzie w HD lub niżej zależy od Was a pomysł już na to mam... Mam też dobry program do obróbki tego filmu ale podsuwajcie mi pomysły to szybciej pójdzie robota ja zaczne... W roku(pomyślimy) klan pod nazwą XuDb(nazwa bendzie występować jeśli adminowie się zgodzą zawsze można ją zmienić) wyleciał do sektorów Xenońskich ich cel to sektor Xenon Core mieli zamiar przejąć 'konstrukcje' wysysającą energię z ogniestej planety tuż przy niej... możecie oczywiście to zmienić ale ja bym się tego trzymał jak ktoś z Was bendzie chciał aby jego nazwa występowała w filmie to nie ma sprawy każdy również wymyśli własną postać tak aby było to

ekscytujące lecz to wszystko zależy od Was...

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...