Skocz do zawartości

Ciekawostka - przelot przez teladiańskiego Jastrzębia


OpoXavier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po walce został taki oto bezkolizyjny wrak teladiańskiego Jastrzębia, który można zobaczyć od środka (kilka ujęć)

Przelot 1

Przelot 2

Przelot 3

Przelot 4

Przelot 5

Przelot 6

Przelot 7

Przelot 8

Przelot 9

Przelot 10

Przelot 11

Przelot 12

Przelot 13

Przelot 14

Przelot 15

Przelot 16

Przelot 17

Przelot 18

Przelot 19

Przelot 20

Przelot 21

Niestey nie do przejęcia, po prostu zapomniał wybuchnąć 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam patent na obejrzenie statków od wewnątrz w czasie gry, bez sejvowania przed wybuchem i bez powodowania kolizji... Wystarczy wybrać którąś z bram sektora, wybrać widok z kamery zewnętrznej, oddalić na maxa pole widzenia i namierzyć jakiś okręt (ideałem jest wchodzący/wychodzący do/z bramy), a potem umieścić kamerę w jego środku. Mam nawet taki filmik zgrany frapsem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam od siebie że da się wlecieć w Mamuta. Wlatujecie przez jego dok tak jakbyście dokowali. Wylatujecie tą samą stroną. Uwaga na ściany. Będąc w środku można się poobijać. Jego zewnętrzne powłoki w środku nadal są kolizyjne.

To samo próbowałem raz z Orką ale mi nie wyszło. Być może dlatego że jej dok jest ukośny. Może wlatuje się w nią inaczej. Nie sprawdzałem tego dokładniej. Nie sprawdzałem też innych statków ale co do Mamuta jestem pewien.

Edit:

Przypomniało mi się też że zdarzało mi się wlecieć w Kaczkiego Niszczyciela. Siedziałem mu w zadzie i traktowałem go Miotaczem Materii i na chwilę się zagapiłem przez co mój statek uderzył w jego kadłub i jakimś cudem wbił się do środka tj. przeszedł przez ścianę Niszczyciela i mogłem go atakować z jego wnętrza. Ostrzegam jednak że podczas takiego przebijania się zjeżdżają osłony i można się w rezultacie rozmazać o jego kadłub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...