Skocz do zawartości

Statek Vidar, prosze o opinię.


robak_12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Właśnie dotarłem do 7 misji Terranów gdzie dosłownie przed chwilą przejąłem statek M6 Vidar. Bardzo ucieszył mnie fakt że go zasiadłem. Pytanie z mojej strony brzmi czy to dobra maszyna i czy warto inwestować w jego wyposażenie i czy zda się w dalszej części rozgrywki czy może wydać trochę dzenga i kupić coś lepszego. Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Poprawiłem nazwę tematu. Proszę tytułować tematy zgodnie zasadami, czyli w tytule ma być informacja odnośnie pytania zawartego w poście. Nazwa tematu "To znowu ja" nic nikomu nie mówi, a wręcz przeciwnie.

2. Wpisz w opcję szukaj "Vidar" znajdziesz pełno postów z opiniami o nim, są tacy, którzy uważają go za najlepszy statek M6 w grze, choć i tak wygrywa Hyperion: Vidar kontra Hyperion

3. Przeglądnij forum zanim napiszesz kolejny temat o tym samym. Używaj opcji "szukaj", działa bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

są tacy, którzy uważają go za najlepszy statek M6 w grze, choć i tak wygrywa Hyperion

Są również i tacy którzy uważają że najlepszy jest Aldriński Kwiat Wiosenny. Najlepiej sprawdź sam a o kasę się nie martw, bo zarobić ją w TC bardzo łatwo. Mi osobiście Vidar nie przypadł do gustu, posiada co prawda dobre ziemskie uzbrojenie, ale wolne to jakieś, po wykonaniu pierwszej fabuły ziemian szybko się go pozbyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacek nazwałem tak temat ponieważ ostatni post w którym pytano o cokolwiek należał do mnie ale nie o to mi chodzi... jeszcze jedno pytanko dotyczące 7 misji: Czy statek o bardzo oryginalnej nazwie "Pochwa" który otrzymałem do abordażu mogę sprzedać po przejęciu M6 ? Dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Yacek nazwałem tak temat ponieważ ostatni post w którym pytano o cokolwiek należał do mnie ale nie o to mi chodzi...

A co to ma do rzeczy? Masz konkretne pytanie, nazywaj konkretnie temat. Pytac o cokolwiek możesz wujka Googla 😀

Masz następne pytanie, poszukaj odpowiedzi na forum, lub załóż nowy temat z odpowiednią nazwą. Nie zadawaj kolejnych pytań w temacie o innym pytaniu.

Ponieważ odpowiedź na pierwsze pytanie otrzymałeś, temat zostaje zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...