Skocz do zawartości

Problem z ukończenie misji "Przysługa dla Noaha"


lesiu 1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako ,ze jest to mój pierwszy post na forum witam wszystkich serdecznie. Chciałbym się zwrócić do was o pomoc.

Mam problem z ukończeniem drugiej misji "Przysługa dla Noaha" szukałem rozwiązania w FAQ ale niestety nie znalazłem tam ani słowa na temat jak ukończyć te misje. Mój problem polega na tym iż po znalezieniu się w przestrzeni kosmicznej w skafandrze muszę udać się na statek który zostaje zlokalizowany 3km od miejsca w który się znajdę wiec robię szybko klikam podążaj w kierunku statku w miedzy czasie dostaje komunikaty o tym ile mi czasu jeszcze zostało do zniszczenia skafandra oraz o tym iż statek w kierunku którego podążam otwiera luk abym mógł znaleźć się na pokładzie i tutaj zaczyna się problem bo nigdy nie mogę zdarzyć wejść na statek odległość jaka mi pozostaje to z reguły 400-500m.

Czy mogli byście mi pomoc w rozwiązaniu tego problemu jak szybciej mogę znaleźć się na statku przed upływem czasu?

Proszę o szybką pomoc 😀

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum 😀

Nie pamiętam misji z Reunion, ale o ile dobrze zrozumiałem to skafander porusza się zbyt wolno byś mógł zdążyć 'zadokować' do statku. Jeśli tak, to możesz wykorzystać małą sztuczkę z napędem bocznym. Używa się go klawiszami W,S,A,D, za pomocą każdego z nich uruchamia się napęd, który pozwala na poruszanie się w danym kierunku z całkiem sporą prędkością, kilkukrotnie większą niż normalna prędkość skafandra. Spróbuj ustawić się na przykład bokiem do tego statku i trzymając klawisz A lub D, w zależności od tego w którą stronę chcesz lecieć, zbliżyć się do niego jak najbardziej i dopiero wtedy uruchomić procedurę dokowania.

P.S.

Zmień nazwę tematu tak aby było wiadomo, że dotyczy tej konkretnej misji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witamy na forum 😀

Nie pamiętam misji z Reunion, ale o ile dobrze zrozumiałem to skafander porusza się zbyt wolno byś mógł zdążyć 'zadokować' do statku. Jeśli tak, to możesz wykorzystać małą sztuczkę z napędem bocznym. Używa się go klawiszami W,S,A,D, za pomocą każdego z nich uruchamia się napęd, który pozwala na poruszanie się w danym kierunku z całkiem sporą prędkością, kilkukrotnie większą niż normalna prędkość skafandra. Spróbuj ustawić się na przykład bokiem do tego statku i trzymając klawisz A lub D, w zależności od tego w którą stronę chcesz lecieć, zbliżyć się do niego jak najbardziej i dopiero wtedy uruchomić procedurę dokowania.

P.S.

Zmień nazwę tematu tak aby było wiadomo, że dotyczy tej konkretnej misji.

Dziękuje za te wskazówki na pewno jak tylko będę mógł skorzystam z nich. Jednocześnie proszę o kolejne rady może ktoś pamięta tą misję lub nie dawno ja przechodził milo by było gdyby podzielił się spostrzeżeniami jak ja ukończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...