Skocz do zawarto艣ci

A.I. Fail? Niechciany statek w hangarze

ComradeJacob
 Udost臋pnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry na wiecz贸r 馃榾.

Tak sobie ciu艂a艂em i ciu艂a艂em, a偶 nazbiera艂em na "I Win Button" czyli Valhall臋. Przy okazji, coby nie lata膰 po wszech艣wiecie bezbronnym (w trakcie uzbrajania jest) kupi艂em kilka argo艅skich M3 Nova. By艂em wtedy w Heretic's End. No i moje stateczki spokojnie lecia艂y sobie do mnie. Gdy rozpocz臋艂y dokowanie, nagle za nimi zacz臋艂y lecie膰 3 terra艅skie my艣liwce, kt贸re s膮 w misji eskorty transportowca do sektora Wenus.

Po chwili patrz臋 do hangaru, a tam:

Alpha 1

Alpha 2

Alpha 3

Alpha 4

...

Terran Scimitar

Terran Sabre

Terran Sabre

Lataj膮 tak ze mn膮 idioci ju偶 przez godzin臋, a ja nie mog臋 kontynuowa膰 fabu艂y 馃榾 . Nie mam zamiaru wczytywa膰 ostatniego sejwa, kt贸ry jest sprzed 4 godzin.

Jest na to jaka艣 rada?

EDIT: Wiem jedno, nie mo偶na ich przymusowo katapultowa膰 馃榾

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Kiedy艣 w jednym z sektor贸w znalaz艂em porzucony TM. W innych sektorach znalaz艂em cztery porzucone my艣liwce, kt贸re bardzo mnie ucieszy艂y. Tym bardziej 偶e by艂em posiadaczem statku klasy TM. Ale pewnego dnia gdy wpad艂em do pirackiego sektora, zosta艂em zaatakowany przez jednostki pirat贸w. Nie my艣l膮c d艂ugo w odzewie wystartowa艂y moje my艣liwce, i wszystko by艂o ok, ale jeden statek nale偶膮cy do NPC "przyfasoli艂" w m贸j TM tak 偶e nie zgin膮艂, tylko... zaparkowa艂 w moim hangarze 馃榾 i te偶 nic nie mog艂em zrobi膰. Jedynym wyj艣ciem jakie mi pozosta艂o to sprzedanie tej jednostki wraz ze paso偶ytniczym statkiem 馃榾.

Odno艣nik do komentarza

Z czym艣 takim spotka艂em si臋 tylko w przypadku przejmowania opuszczonych statk贸w lub platform obronnych. W tym drugim przypadku statki, kt贸re by艂y przypisane do platformy chroni膮 j膮 nadal, mimo 偶e ona sama zmieni艂a w艂a艣ciciela 馃榾

Je艣li jest to zupe艂nie nowy statek to naprawd臋 dziwna sytuacja 馃榾

Odno艣nik do komentarza

Zaraz w艂膮cz臋 X3, wydam rozkaz odlotu wszystkich jednostek, mo偶e za nimi polec膮.

Jak nie, to poszukam tego skryptu, o kt贸rym Yacek wspomina艂. 馃榾

Nowy statek - zastopowa艂em wykonywanie fabu艂y Terran. Wzi膮艂em misj臋 obrony stacji Heretic's End. Te statki, kt贸re by艂y potrzebne w misji eskorty do Wenus, zacz臋艂y mi pomaga膰 niszczy膰 jednostki, a potem wlecia艂y do hangaru razem z moimi jednostkami, jakby nale偶a艂y do mnie 馃榾

EDIT: Problem rozwi膮zany. Wystarczy艂o, 偶e wzi膮艂em Valhall膮 jak膮kolwiek misj臋 bojow膮. Anulowa艂em j膮 i szybko przeskoczy艂em do innego sektora, zanim Terranie mogli ponownie zadokowa膰 (po pojawieniu si臋 wrog贸w wylatywali w celu ataku). Potem przesiad艂em si臋 do Novy i wykona艂em misj臋 eskorty 馃榾

Odno艣nik do komentarza

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.

Udost臋pnij

• Dodaj now膮 pozycj臋...