Jump to content

Miny


_RA
 Share

Recommended Posts

Najlepsze zastosowanie min to chyba szybka ucieczka przed przeważającą flotą przeciwnika.

A robi się to tak: Gdy spadną nam osłony i zaczynamy się wycofywać wyrzucamy kilka min. Statki które nas gonią zazwyczaj lecą po prostej linii i wpadają na miny. Wsio (do ucieczki używam jumpdrive'a więc tego sposobu nie używam)

Fajną sprawą (opisaną już na forum) jest też użyteczność w misjach FF, gdy dostajemy rozkaz np. przeskanowania stacji.

W sektorze pojawiają się wtedy myśliwce krzaków i zaczynają boleśnie świecić nam po oczach a jest ich za dużo (nieskończoność) by z nimi walczyć w pojedynkę. I tu z pomocą przychodzą nam miny, zastosowanie podobne jak u góry lecimy do stacji i co jakiś czas pozbywamy się paru min z ładowni i przy okazji tuzina krzackich myśliwców.

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie tak trzeba zrobic. Aktywowac. Po wyrzuceniu ich z ladowni przeciwnik nie zaatakuje ich. DOpiero po aktywacji moze je starac sie zniszczyc, wtedy najlepiej aktywowac wszytskie i tym samym zdetonowac gdy chmara wroga wleci w zasieg ich razenia.

W sumie tylko uzywalem popularnych min typu squash. Ktos mi powie czym sa miny tracker i jonowe i jaki maja damage ?

Link to comment
Share on other sites

O minach Jonowych tylko słyszałem, Min śledzących (chyba tak to po polsku powinno być) nie widziałem.

Są jeszcze miny z antymaterią które jak działają każdy wie, 0,0005g antymaterii i po statku. Jeśli chodzi o grę to działają jak squashe chyba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...