Skocz do zawartości

Wzmocnienie promienia naprawczego


Edkin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moje pytanie dotyczy skryptu który wzmocni promień naprawczy który ma gostek w kombinezonie(?) astronauty (czyli ja 🙁 ). Istnieje taki skrypt? Albo może mi ktoś wytłumaczyć czy ten skrypt znajduje się w edytorze skryptów który odpala się w grze? Niby go tam szukałem ale po takich nazwach i tej ilości ciężko się połapać. Wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ma takiego skryptu, ale dałoby się to zrobić. Poszperaj w katalogach Cat i Dat w ostatnim najwyższym katalogu ( nr 12, ewentualnie jeżeli uzywasz Cmod3 to w tym katalogu ) powinien być plik TLaser czy coś w tym stylu i tam odszukaj Laser Naprawczy, edytuj go za pomocą X3 Editor.

opisał bym to obszerniej ale teraz nie mogę tego zrobić mam nadzieję że ktoś powie ci jak otwierać i edytować pliki CAT i DAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Lizard za naprowadzenie mnie na ten edytor. Znalazłem już ten plik (TLaser.pck w pliku 03.cat w plikach o większych numerach nie było tego pliku) tylko mam problem, nie wiem która wartość odpowiada za siłę tego lasera.

@EDIT:

Poradziłem sobie z tym laserem. Dla zainteresowanych należy modyfikować plik "TBullets.pck" który znajduję się (w moim przypadku) w pliku "09.cat" w katalogu "types" (09.cat\types\TBullets.pck). W okienku po lewej szukamy pozycji 36 (SS_BULLETS_REPAIR), w oknie po prawej wchodzimy w zakładkę "Bullet Data" i modyfikujemy wartość "Hull Damage" wedle uznania (Wyższa wartość = szybsza naprawa). Mam nadzieje że komuś się przyda. Pozdrawiam ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to że sobie poradziłeś z tym Edkin. Za pomocą tego programu X3 Editor możesz edytować każdy plik , uzbrojenie, rakiety, statki. Należy pamiętać tylko o jednej zasadzie, by nie przedobrzyć, bo może to popsuć grę, a w tedy gra znudzi ci się. Jeżeli uważasz że laser naprawczy za wolno naprawia twoje statki to podnieś mu wartość, ale zwiększ też jego cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...