Skocz do zawartości

X3 ModManager


Lizard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem program X3 ModManager i to nie pierwszy raz. Zawsze ten program instalował mi się bez większego problemu, w chwili obecnej w trakcie instalacji program informuje mnie że musi pobrać pliki ze strony domowej tego programu. Po wyrażeniu przeze mnie zgody pojawia sie komunikat że wystąpił błąd w trakcie popierania plików. Po próbie odpalenia programu X3 ModManager pojawia mi się komunikat

Cytat

Error downloading "msvcr and zlib1 Runtime" from x2e_runtime:
resolving hostname
You may try do download the file manually.

Po próbie odpalenia programu wyskakuje mi informacja

Cytat

Error starting program : ():
File not found: x3mmext.dll

Nie wiem ale, ja ja tam nie widzę na stronie domowej żadnych plików do pobrania. A szkoda, bo miałem całkiem fajny pomysł 🙁

Ktoś zna rozwiązanie tego problemu ? 😁

Edit:

No cóż problem rozwiązany, nie byłem wystarczająco cierpliwy i nie czytałem dokładnie togo co było napisane na stronie domowej tego programu.

Wystarczyło pobrać tylko pliki Visual Basic runtime libraries i Visual C runtime libraries.

Z drugiej strony osoby posiadające program X3 Editor nie potrzebują programu X3 ModManager ponieważ X23 Editor posiada w sobie możliwość odczytania plików Cat.

Temat do zamknięcia, lub do kosza, whatever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Cytat

Rozwiązanie problemu zostało już podane post wcześniej 😀

Jak już pisałem wcześniej, X3 Editor 2 jest lepszy można edytować pliki tekstowe czyli przy spolszczaniu plików, rozpakowywać pliki PCK, jak i w łatwy i szybki sposób. Mało tego, X3 Editor 2 może wyodrębnić z katalogu z grą wszystkie najstarsze pliki jak Tship,Tfactory itd. itp. Czyli nie musimy szukać najwyższego pliku Dat, Cat by dokonywać w nim edycji 😀.

Generalnie rzecz ujmując X3 Editor 2 bije na łeb X3 Modmanager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...