Skocz do zawartości

sprzedaż fabryki


domino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale żeby taką stację spakować do ładowni TL to musisz upewnić sie że w fabryce nie ma żadnych towarów w ładowni i żaden statek nie jest do niej zadokowany o ile dobrze pamiętam. Gdzieś na forum Ego jest skrypt który umożliwia pozbycie się całego towaru z ładowni naszej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ale żeby taką stację spakować do ładowni TL to musisz upewnić sie że w fabryce nie ma żadnych towarów w ładowni i żaden statek nie jest do niej zadokowany o ile dobrze pamiętam. Gdzieś na forum Ego jest skrypt który umożliwia pozbycie się całego towaru z ładowni naszej stacji.

Jaki problem przenieść wszystkie towary do kilku TS-ów? Domino TU masz link do PM Lite, widzę nikt nie pomyślał żeby koledze podać link...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gienek o przenoszeniu towarów do TS nie wspomniałem bo to jest chyba oczywiste prawda ? Gorzej jak masz kilka fabryk zapełnione po kilkadziesiąt tysięcy ogniw i innych surowców i towarów , to powiedz mi skąd wystrugasz sobie te TS ? Jak byś tak naprawdę pomyślał to podałbyś koledze skrypt który umożliwia transportowanie towarów za pomocą Dron do ładowni TL 🙁 czyli Transfer Freight via Drones MKII lub za pomocą teleportera Bulk Transporter Upgrade.

Najpierw Wstrzymujemy produkcję a następnie pozbywamy się towaru z ładowni fabryk. Po sprzedaniu surowców i towarów ładujemy stacje do TL i sprzedajemy.

Od cała filozofia i wcale nie trzeba to tego PM Lite, tylko zwykły PM. A nawet skrypty są w wersji Zip.

Domino wspominał też że nie lubi PM lite, a nie że nie potrafi go znaleźć. Więc na przyszłość czytaj posty dokładniej i nie stwarzaj zamieszania.

Tyle ode mnie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...