Skocz do zawartości

Zmiana Statku


kuba723
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Albo prosciej: Cheat by LV

Latwa i szybka instalacja, a potem rozpoczynasz normalna gre i po prostu przywolujesz sobie interesujacy statek (jakbys mial readtexty to jest to pierwsza opcja od gory po rozwinieciu w Ogólnych poleceniach statku), a wyposazenie wszelakie to opcja 3. Kasa tez nie problem, przywolujesz sobie statki i je sprzedajesz az osiagniesz interesujaca sume, oczywiscie w przyblizeniu.

Kiedys probowalem zaczac z samym Tytanem i powiem, ze duzo latwiej jest zaczac z Odkrywca 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj się mylisz. Ponieważ ten Cheat LV nie tylko daje nieśmiertelność, ale możesz też kreować wrogie statki, a nawet floty. Dzięki temu wlatujesz sobie do sektora nieznanego i .... kreujesz kilka myśliwców lub nawet cała flotę. Ogólnie rzecz ujmując możesz tworzyć sobie małe scenariusze. Przykładowo tworzysz 15 TS i 30 myśliwców twoim zadaniem jest przeprowadzenie tego konwoju do bezpiecznego sektora 🙁 Uwierz mi na słowo zabawa przednia, zwłaszcza gdy skończą się nam fabuły lub mamy za duże imperium, to można przeprowadzić mała eksterminację 😁

Ja czekam aż w końcu ktoś zrobi skrypt który umożliwi przejmowanie sektorów, wiem że jest ich obecnie na dzień dzisiejszy sporo, ale mimo to że przejmiemy sektor to i tak w tym sektorze będą się respamowały na nowo statki M1 lub M2 😀 Ale na dzień dzisiejszy dla zabicia nudy i ciekawych zadym używam Cheat LV i nie do śmiertelności ale do tworzenia wrogich statków jak i całych ich flot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

I tutaj się mylisz. Ponieważ ten Cheat LV nie tylko daje nieśmiertelność, ale możesz też kreować wrogie statki, a nawet floty. Dzięki temu wlatujesz sobie do sektora nieznanego i .... kreujesz kilka myśliwców lub nawet cała flotę. Ogólnie rzecz ujmując możesz tworzyć sobie małe scenariusze. Przykładowo tworzysz 15 TS i 30 myśliwców twoim zadaniem jest przeprowadzenie tego konwoju do bezpiecznego sektora 🙁 Uwierz mi na słowo zabawa przednia, zwłaszcza gdy skończą się nam fabuły lub mamy za duże imperium, to można przeprowadzić mała eksterminację 😁

Ja czekam aż w końcu ktoś zrobi skrypt który umożliwi przejmowanie sektorów, wiem że jest ich obecnie na dzień dzisiejszy sporo, ale mimo to że przejmiemy sektor to i tak w tym sektorze będą się respamowały na nowo statki M1 lub M2 😀 Ale na dzień dzisiejszy dla zabicia nudy i ciekawych zadym używam Cheat LV i nie do śmiertelności ale do tworzenia wrogich statków jak i całych ich flot.

Improved Races i RRF i troche ustawiania i masz scenariusz na każdym sektorze ;p. I przejmowanie sektorów też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem w przypadku przejmowania sektorów takich skryptów jest sporo, aczkolwiek żaden z nich tak naprawdę nie działa tak jak powinien. Gdy w danym sektorze lata M1 lub M2 i zniszczymy ten statek a następnie przejmiemy sektor to od czasu do czasu będzie pojawiał się ten statek w tym sektorze aż ponownie go nie zniszczymy i tak do usranej śmierci.... Mnie taka zabawa nie bawi.

Co do IR i RRF to nie możesz sobie robić scenariuszów jak pisałem przy pomocy Cheat LV. Ja nie używam tego skryptu do nieśmiertelności lecz do tak zwanych Deatchmatch-y. I oile dobrze pamiętam któryś z tych skryptów robił dość spore problemy zwłaszcza porządne zwiechy.

Za pmocą CHeat LV i skryptu Wars możesz w jednym sektorze dać Xenów, Krzaków, Sojusz Argon i Boroni vs Splici Paranidianie plus twoja flota, każdy walczy przeciw każdemu rozpierducha na maksa ]🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

I tutaj się mylisz. Ponieważ ten Cheat LV nie tylko daje nieśmiertelność, ale możesz też kreować wrogie statki, a nawet floty. Dzięki temu wlatujesz sobie do sektora nieznanego i .... kreujesz kilka myśliwców lub nawet cała flotę. Ogólnie rzecz ujmując możesz tworzyć sobie małe scenariusze. Przykładowo tworzysz 15 TS i 30 myśliwców twoim zadaniem jest przeprowadzenie tego konwoju do bezpiecznego sektora 😁 Uwierz mi na słowo zabawa przednia, zwłaszcza gdy skończą się nam fabuły lub mamy za duże imperium, to można przeprowadzić mała eksterminację 😀

Ja czekam aż w końcu ktoś zrobi skrypt który umożliwi przejmowanie sektorów, wiem że jest ich obecnie na dzień dzisiejszy sporo, ale mimo to że przejmiemy sektor to i tak w tym sektorze będą się respamowały na nowo statki M1 lub M2 🙁 Ale na dzień dzisiejszy dla zabicia nudy i ciekawych zadym używam Cheat LV i nie do śmiertelności ale do tworzenia wrogich statków jak i całych ich flot.

Improved Races i RRF i troche ustawiania i masz scenariusz na każdym sektorze ;p. I przejmowanie sektorów też.

I przy okazji parę FPS mniej we wszystkich sektorach 😀 O tej paczce cheat i jej zastosowaniach rozmawialiśmy niedawno. Jak zwykle wszystko zależy od tego jak i do czego się jej używa i po raz kolejny nie ma co generalizować 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden skrypt nie poradzi na respawny staków. Realizowane są one na trzy różne (do wyboru, do koloru) sposoby: skrypt TC (czyli twórców gry), pliki MD (takie jak przy fabułach), plik Jobs. Aby to zmienić, trzeba by usunąć respawny z wszystkich plików, powstały wtedy mod, a sektor takeover to raczej dość proste skrypty. Można użyć ADS lub innego skryptu do obrony przejętych sektorów.

Co do walk z wrogimi statkami tworzonymi poprzez Cheat, wolę to, za element losowości. Nigdy nie wiem w jakim sektorze pojawią Xenoni lub Kha'ak i w jakiej sile. Czasem jest M1/M2 w obstawie kilku myśliwców, czasem większe zgrupowanie. Kilka razy już byłem świadkiem spotkania dwóch flot (Xenoni i Kha'ak) w tym samy sektorze. Kilka razy musiałem nagle interweniować, bo pojawiali się w sektorach gdzie mam fabryki.

Planowanie czegoś takiego w odpowiednim sektorze, to nie dla mnie. Brak elementu zaskoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To samo się dzieje przy RRF i IR dodatkowo można spowodować między galaktyczną wojnę ]🙁

Dawno nie grałem z tymi skryptami, więc nie wiem jak w obecnych wersjach jest, ale w poprzednich po dłuższym czasie grania gra dostawał zadyszki ze względu na ilości statków, jakie tworzyły te skrypty.

PS. Dyskusja nie ma nic wspólnego z tematem, proponuje ja zakończyć, lub przenieść do bardziej odpowiedniego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...