Skocz do zawartości

Automatyczna zmiana broni na wieżach - Jak usunąć?


Yorgi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Grałem w x3 TC w zeszłym roku, ale z przykrością muszę stwierdzić, że szybko mi się znudził i nie sprawił zbyt dobrego wrażenia swoim światem. Lecz ostatnimi czasy natknąłem się na parę modów i tak jakoś znowu zainstalowałem x3. Mam kilka według mnie ciekawych skryptów i mod na BSG.

I tu się zaczynają schody udało mi się kupić Battlestara i go uzbroić. Szczęśliwy wyruszam na khaki a tu nie miłe zaskoczenie bronie na wszystkich wieżach same się zmieniają, maxymalne zawiedzenie po tylu godzinach szukania odpowiedniej ilości gauss'ów i amunicji do nich. I teraz czy może mi ktoś doradzić jak to naprawić czy jest to dodawane do gry w raz z modem BSG? Od razu dodam, że nie instalowałem, żadnych skryptów na automatyczną zmianę bonie.

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zmień tytuł postu. Posty typu "parę pytań" lądują w śmietniku.

2. Zmiana broni dostępna jest w czystym TC i zależna jest od komendy jaką wydałeś wieżyczkom. Niestety te zmiany są trochę "głupie" dlatego są skrypty poprawiające to.

Jakiego rozkazu użyłeś dla wieżyczek?

Inna sprawa że BSG (jaki to mod, bo jest kilka z BSG) sam w sobie może też mieć jakiś skrypt poprawiający zmianę broni w wieżyczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to ma sens bo wieże z tyłu, które mają rozkaz obrony antyrakietowej nie mają tego problemu. Reszta jest ustawiona na niszcz wrogów i atakuj okręty wojenne.

Co do BSG jest to X3TC BSG Ships Ver_1.8. (Nazwa katalogu).

A tak przy okazji spytam się jeszcze czy istniej jakiś skrypt na szybsze uzupełnianie wyposażenia myśliwców, które są w moich dokach bo jakoś nie uśmiecha mi się ręcznie wyposażyć 60 statków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed twoją radą sprzedałem wszystkie bronie, których nie założyłem mając nadzieję, że nie będzie próbował zamieniać z już założonymi. Sprawa ma się tak

Kiedy włączyłem atakuj tylko moje cele, wszystko w porządku.

Kiedy dałem niszcz wrogów automatycznie cała broń zaczęła latać po slotach, ale chyba przez to, że nie było żadnej dodatkowej to tylko zamieniały się miejscami.

I co istniej jakiś skrypt poprawiający lub usuwający te idiotyczne zamiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A możesz mi jeszcze doradzić z skryptem do szybkiego wyposażenia myśliwców?

A samemu nie możesz poszukać?

Masz linka w mojej stopce do używanych przeze mnie skryptów. Masz temat X3TC - spolszczenia do skryptów, gdzie zebrane są linki skryptów i są ich krótkie opisy.

Jeśli chcesz wyposażyć automatycznie statki we wszelkie upgrady to polecam skrypt Player Workshops, jeśli chcesz wyposażyć je w broń to kilka skryptów do automatyzacji Lotniskowców ma taka opcję (CODEA, MEFOS (??), ADS). Od biedy można to robić w czystej grze, trzeba kupić Oprogramowanie Lotniskowiec i użyć opcji "Wyposaż statki jak.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

A możesz mi jeszcze doradzić z skryptem do szybkiego wyposażenia myśliwców?

<...ciach...>jeśli chcesz wyposażyć je w broń to kilka skryptów do automatyzacji Lotniskowców ma taka opcję (CODEA, MEFOS (??), ADS). <...ciach...>

O ile dobrze pamiętam to za pomocą MEFOS nasza ekipa (strzelcy, naukowcy i technicy) mogą zmieniać broń w zależności od napotkanego oponenta. MEFOS nie ma nic wspólnego z uzbrajaniem i wyposażaniem myśliwców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...