Skocz do zawartości

Poradzicie mi jak uzbroić Cerbera ?


PawelKult
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cerber jest średnio udanym M7, brakuje mu siły ognia i nadaje się raczej na mniejsze jednostki, ale jak na pierwszą fregatę może być 😀

Moja propozycja (mam nadzieję, że nie pokręcę polskich nazw):

- przód: generator impulsów wstrząsowych

- prawo/lewo: wyrzutnia bomb zaplających

- góra/dół: flak'i (artyleria)

- tył: fazowe działko powtarzalne

Taka konfiguracja sprawdza się na większości dużych statków 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

cebera kupiłeś lepszy jest tygrys albo kup sobie dzieżbe przynajmniej wchodzą tam działa gałsa ( nie wiem jak się to pisze ) ale jeśli tak lubisz grać albo kupiłeś ze względu na schludny wygląd to cię popieram . Proweler na przód to generatory impulsu uderzeniowego i do tego Jonewe działa szynowe i będzie efektywnie rozwalać

a teraz zadalibyście pytanie po co te działa jonowe

jak twoje wieżyczki sobie nie radzą to hmare myśliwców wytniesz ponieważ działa jonowe mają duży zasięg i dużą szybko strzelnośc

P.S. a wogóle co to za działka generator impulsów wstrząsowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam dwa Cerbery .

A uzbrojenie wygląda tak :

W pierwszym:

Przód - wyrzutnia bomb zapalających

A reszta to - Artyleria zaporowa

W drugim:

Przód - wyrzutnia bomb zapalających

Góra - Działka Jonowe

a reszta - generator impulsów wstrząsowych

Co prawda wyrzutnia bomb zapalających nie jest tak celna wiec z myśliwcami sobie tak bardzo nie radzi, ale z większym statkiem to już co innego , Ostatnio rozwaliłem Xenońskiego QX w 15 sekund 😀 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 3.04.2012 o 20:50, arw1 napisał:

A chokaro to naprawdę kieszonkowy lotniskowiec...

Kieszonkowe lotniskowce to statki M7 mające możliwość dokowania myśliwców (Vanilla) i innych statków (mody).

Chokaro to okręt wsparcia.

Idąc twoim tokiem rozumowania:

"Ja swoim frachtowcem Hyperion rozwalam wszystkie niszczyciele bez problemu. Najwięcej zniszczyłem Xenońskich niszczycieli N. udało mi się też zniszczyć kilka ścigaczy Q i P."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zdecydowanie Tygrys latalem nim trochę i to dobry statek . Ale jeśli zamierzasz czyścić w nim sektory to się nie na.daje bo do tego jest demonis 6gj osłon tyle co lotniskowiec

Dobry do zbierania batów . Ale jeśli masz.głęboką kieszeń to najlepsza jest pantera 32 myśliwce i żaden niszczyciel cię nie pokona . Nie licząc oczywiście fregat rakietowych M7 bo z nich jest najlepsza Kobra .

Mam nadzieję że pomogłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...