Skocz do zawartości

Pogawędka o sektorach


Lizard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sama nazwa wskazuje pogadajmy o sektorach. Jakie i dlaczego preferujecie sektory na rozwijanie biznesu lub innych własnych potrzeb?

Ja na dzień dzisiejszy zdecydowanie preferuję dwa sektory z którymi od dłuższego czasu miewam iście lukratywne interesy. Po wykonaniu fabuły HUB lub za pomocą skryptu All Plots Complete łączę mój Hub pomiędzy dwoma sektorami Holy Trinity a Hells Atrium.

Holy Trinity i Forgoten Gods idealnie nadają się na sektor w którym możemy budować kopalnie i fabryki produkujące jadło jak i drugorzędne surowce. Natomiast w Hells Atrium i Stone Patch buduje wszelkie konstrukcje które produkują surowce wymagane do produkcji statków.

Te cztery sektory w zupełności wystarczają mi by rozwijać moje własne lukratywne interesy, a dzięki temu że są połączone Hub-em mam je wszystkie pod ręką.

Ostatnio zastanawiam się również nad nowym sektorem który dodaje nam patch 2.7. Ma aż 300% nasłonecznienia, ale ostatnio jak wybudowałem kilka elektrowni XL to jakoś mi chyba normalnie produkowały ogniwa 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ostatnio zastanawiam się również nad nowym sektorem który dodaje nam patch 2.7. Ma aż 300% nasłonecznienia, ale ostatnio jak wybudowałem kilka elektrowni XL to jakoś mi chyba normalnie produkowały ogniwa 😀

Witam ale pierwszy raz słyszę o tym że patch 2,7 dodawał jakiś sektor 😀 nikt nic o tym nie pisał a i na mapie scorpa nie widać nic nowego więc coś tu nie tak 😀 możesz to rozwinąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...