Skocz do zawartości

Prosba o sciagniecie pliku


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc witam wszystkich.

Napewno ktos tu musi byc zarejestrowanym uzytkownikiem forum thexuniverse.com na tyle dlugo by moc sciagnac pliki. Ostatnio sie tam zalogowalem i nabilem kilka postow ale za nic w swiecie nie moge scignac tego pliku. Dosteje info ze nie mam uprawnien by moc scignac ten plik.

oto link http://www.thexuniverse.com/forum/attachment.php?attachmentid=244&d=1203652621

To zwykly skrypt dajacy troche tchnienia w skostniala gospodarke terran w swiecie x. Jesli ktos muglby scignac ten pliczek to prosze o kontakt PW lub centralnie wrzucic go tutaj;) Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uruchomiłem na chwile grę, tylko po to by zobaczyć czy ten skrypt coś daje.

Zaraz po włączeniu ekonomii ziemskiej (Rozgrywka/Ustawienia sztucznej inteligencji/Help Terran Economics - trzeba przestawić na TAK) w ziemskich sektorach pojawiło się po kilka statków Baldur i Sleipnir wożących towary pomiędzy ziemskimi stacjami. Czy da coś więcej, oprócz tego że ziemskie fabryki zaczną w końcu produkować, to jeszcze nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę, bo sam nie wiem - nie używałem go długo. W poprzedniej rozgrywce po zainstalowaniu trzeba było się wynieść z sektorów ziemskich (misje gonerskie). Teraz jeszcze sie nie dochrapałem dostatecznej reputacji, a już nie gram tak intensywnie.

Na oficjalnym forum czytałem o nim dość pochlebne opinie, ale bliższych doświadczeń nie mam 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bram nie zauważyłem. dopiero jak napisałeś sprawdziłem na mapie Scorpa (nawyk wyciągania aktualnych danych z gry działa poprawnie 😀 ) i faktycznie mam dodatkowe bramy:

Między księżycem a Obłokiem Oorta

Między Merkurym a The Wall (przy czym w tym ostatnim są teraz dwie bramy Północne, choć ta nowe to powinna być raczej wschodnia).

Tak więc sektory ziemskie nie są już tak bardzo na uboczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...