Skocz do zawartości

Gdzie się podziali Khaak?


Konrad162
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam pewien problem chciałem sobie powalczyć z Khaak piratów i xenonów mam lekko dość. Ale nie moge ich nigdzie spotkać (tak żeby byli po za swoim sektorem). O ile Xenoni pałętają się ze swoimi Q, P i drobnicą (szkoda że nic większego jak J i K) w sektorach takich jak Bluish Snout i okolice.

Czyli pytanie jest takie gdzie moge spotkać khaak? 😀

Macie jakieś pomysły/używacie jakiś skryptów na zwiększenie ich liczby występowań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne. Co jakiś czas kilka dużych statków pojawia się w losowych sektorach i poza wszędobylskimi klastrami tyle ich widzieli 😀

Kiedyś testowałem http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=232529 i było ok jeśli w grze nastawiasz się głównie na walkę. Być może ten ulepszony Pirate Patrols wprowadza coś ciekawego, wypróbuj.

Edit: Mani mnie ubiegł ale zostawię post jaki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Kha'ak to jest podobno tak, że skończenie fabuły FF powoduje zakończenie ich respawnu w sektorach.

W zasadzie mogę to potwierdzić, zarówno po skończeniu FF, jak i grając z opcji startowej Spadkobierca, która na starcie wprowadza mechanizm podobny do tego jaki jest po skończeniu FF Kha'ak nie spotykałem. Choć ostatnio, od czasu patcha 2.6 znów zaczęli się pojawiać (pisałem o tym w temacie o patchu 2.6).

Co do spotkania Kha'ak to najprostszy sposób (pod warunkiem że skończyliśmy fabułę Gonerów i mamy Napęd Rozproszony) to skoczyć przy pomocy tego napędu do Nieznanego sektora. Tam zawsze spotkamy albo Kha'ak, albo Xenków.

Skrypty (Kha'ak Invasions i IR) jak się przekonałeś odnoście IR są przegięte. O Kha'ak Invasions możesz poczytać w odpowiednim temacie temat o skrypcie

Natomiast właśnie pisałem o nowym modzie Pirate Patrols & Khaa'k Invasions. Jeszcze nie testowałem.

Co do wyszukiwania statków Kha'ak w sektorach, to mapa Scorpa ma taką opcję, pozwala się to zorientować gdzie jaki statek znajdziemy (oczywiście z pilotem, nie chodzi o statki porzucone, bo to inna bajka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...