Skocz do zawarto艣ci

Asteroidy Krzemu i Rudy

Matiu23
 Udost臋pnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem zapalonym budowniczym 馃榾 W艂a艣nie waln膮艂em sobie bimbrownie za 50 patyk贸w 5x5 + 1 El XL, tylko mam problem. Na forum znalaz艂em namiary na asteroid臋 ze 102 Rudy w mie艣cinie Midnight Star, ale nigdzie nie znalaz艂em co do krzemu. TU moja pro艣ba je艣li kto艣 zna miejsce sk膮d mog臋 przytacha膰 sobie dobr膮 ska艂k臋 na odwierty to pisa膰, b臋d臋 wdzi臋czny 馃榾

P.S. Prosz臋 nie odsy艂ajcie mnie do np Mapy Scorpa, staram si臋 gra膰 na czystej grze bez pomocy, dlatego bardziej wola艂bym jakie艣 info o sektorze np w kantynie przy kuflu piwa 馃榾 bo te GPS Scorpa to nie dla mnie, ja wole star膮 papierow膮 mapk臋 kosmosu 馃榾 i j臋zyk za przewodnika 馃榾

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

A偶 tak zasobnych asteroid z krzemem nie znajdziesz, max. jakie wyst臋puj膮 w grze to 70-72. Jest ich kilkana艣cie, po dwa znajdziesz w Cho's Defeat, Spring of Belief i Mines of Fortune, zw艂aszcza ten ostatni to prawdziwe zag艂臋bie krzemowe 馃榾

Bardzo fajne asteroidy znajdziesz r贸wnie偶 w Nieznanym na po艂udniowy zach贸d od Unholy Descent. S膮 one porozrzucane po ca艂ym sektorze, mia艂by艣 troch臋 zabawy z promieniem holowniczym, ale za to jest du偶y i zupe艂nie pusty, wi臋c mo偶esz w nim spokojnie rozbudowa膰 spore kompleksy. Obok jest drugi Nieznany, z niez艂ymi zasobami rudy.

Odno艣nik do komentarza

Dobrym sektorem na kompleks jest te偶 Anitgone Memorial.

2x RUDA 90

2x Krzem 61 + KRZEM 21

Jak sobie po艂膮czysz te kopalnie i dodasz reszt臋 mo偶esz zrobi膰 ciekawy kompleks. W dodatku cisza i spok贸j + rynki zbytu 馃榾

Co do skrypt贸w i dodatk贸w, uwierz mi, 偶e pr臋dzej czy p贸藕niej po nie si臋gniesz. Gra traci wiele na warto艣ci bez urozmaice艅, polepsze艅 itd. Nikt nie ka偶e przecie偶 instalowa膰 Ci skrypt贸w "cheaterskich". Dla przyk艂adu powiem np o handlowcach: wyszkolisz sobie 10-15 wszech艣wiatowych handlowc贸w, pu艣cisz ich samopas, b臋d膮 艂adnie zarabia膰 na Ciebie. Niestety do czasu a偶 trafi膮 na pirat贸w/xenon贸w. Gdy stracisz jednego powiesz sobie "ok, trudno, wszech艣wiat jest niebezpieczny". Ale jak stracisz kolejnych 4, pomy艣lisz o tym, 偶e sensowne by by艂o jakby autorzy dodali opcje blokowania dla UT sektor贸w niebezpiecznych/wrogich. St膮d w艂a艣nie bior膮 si臋 skrypty. Twoja w tym g艂owa, 偶eby wybiera膰 tylko takie, kt贸re nie u艂atwiaj膮 rozgrywki.

Odno艣nik do komentarza

Cytat

P.S. Prosz臋 nie odsy艂ajcie mnie do np Mapy Scorpa, staram si臋 gra膰 na czystej grze bez pomocy, dlatego bardziej wola艂bym jakie艣 info o sektorze np w kantynie przy kuflu piwa 馃榾 bo te GPS Scorpa to nie dla mnie, ja wole star膮 papierow膮 mapk臋 kosmosu 馃榾 i j臋zyk za przewodnika 馃榾

Zainstaluj sobie map臋 Scorpa 馃榾

Odno艣nik do komentarza

馃榾

No troch臋 mo偶na powiedzie膰 sk艂ama艂em bo musia艂em u偶y膰 skrypt贸w, chocia偶by FCC do budowy kompleksu i Skryptu do przeniesienia asteroidy 馃榾 Ale ju偶 powoli moja bimbrownia staje si臋 samowystarczalna 馃榾 Jeszcze jakie艣 10 melon贸w i tak te偶 b臋dzie 馃榾

Co do handlarzy. Mam 5 mistrali lataj膮cych na full wypas i maja ustawione awaryjne skoki, raz ju偶 jaki艣 Xenon mnie zaczepi艂 ale mistral zwia艂 i zadzwoni艂 do mnie 馃榾 To ja wtedy kombinezon, Skiron + Vidar i id臋 nawraca膰 niewiernych 馃榾 Dlatego niech atakuj膮, papo nied艂ugo dorobi si臋 paru wi臋kszych potwork贸w i wprowadzi swoja demokracj臋 馃榾

Odno艣nik do komentarza

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.

Udost臋pnij

• Dodaj now膮 pozycj臋...