Skocz do zawartości

2 PYTANIA(sprzedawanie stacji, i poprawianie reputacji)


mumin76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o przesłanie mi na PM wyjaśnienie, dlaczego w tytule jest mowa o 2 pytaniach, podczas gdy w wątku zadano tylko jedno (będzie następne? kiedy?) oraz dlaczego tytuł wskazuje na coś innego, niż w wątku?

Jeżeli nie dostanę wyjaśnienia, to będę musiał coś z tym fantem zrobić i pewnie nie będzie się to podobało autorowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

sorki za chaotyczne przedstawienie problemu,(to w temacie to 1 pytanie)

odnośnie pytania 2:

Wzrost reputacji nie zmienił sytuacji gdyż gram dosyć długo ,stacja widnieje jako wrogi obiekt na mapie,przy próbie kontaktu nie ma opcji przeprosin za ostrzał.

podobną sytuacje miałem z kilkoma przypadkowo ostrzelanymi statkami,zero kontaktu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odpowiedzi na drugie pytanie, to reputacja nie ma nic do rzeczy przy indywidualnych nastawieniach statków/stacji do gracza. Jeśli zaatakujesz statek/stację to jej stosunek do ciebie zmienia się na wrogi. W przypadku stacji jedynym wyjściem jest tak jak pisał Adrian_Wir, hakowanie. Dobrze też jest zaraz po przypadkowym ostrzale, podlecieć do największego statku w sektorze (oczywiście statku tej rasy, której jest sektor) lub do statku policyjnego, nawiązać komunikację z kapitanem i przeprosić za przypadkowy ostrzał. Na zmianę nastawienia stacji to nie pomoże, ale przynajmniej siły wojskowe i policyjne rasy nie będą w tym sektorze polowały na Ciebie. No i oczywiście najważniejsze, zawsze strzelaj do wrogów, a nie do przyjaciół 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś podobnego tylko w sektorze piratów. Rozwalili mi transportowca z pilotem na poziomie 17 więc wsiadłem w nove i zacząłem strzelać do tych drani przy okazji rozwaliłem niechcący kilka transportowców Argonów i ostrzelałem przez przypadek stacje która jest teraz do mnie wrogo nastawiona tak sie wkurzyłem że rozwaliłem nawet cały habitat piratów w tym sektorze (Brenanns Triumph) ciekawy jestem czy piraci na nowo go tam zainstalują czy powstanie na jego miejscu coś nowego ?😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Proszę o przesłanie mi na PM wyjaśnienie, dlaczego w tytule jest mowa o 2 pytaniach, podczas gdy w wątku zadano tylko jedno (będzie następne? kiedy?) oraz dlaczego tytuł wskazuje na coś innego, niż w wątku?

Jeżeli nie dostanę wyjaśnienia, to będę musiał coś z tym fantem zrobić i pewnie nie będzie się to podobało autorowi...

Jeśli mogę wtrącić, to uważam, że tytuł wątku nie powinien tak brzmieć (2 PYTANIA).

Zaglądam tu od czasu do czasu i uważam, że jak się pojawi więcej takich tematów to powstanie chaos. Temat powinien być ułatwieniem, drogowskazem dla szukających odpowiedzi na konkretne rzeczy.

Przepraszam za offtop.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...