Skocz do zawartości

Point Singularity Projektor (PSP)


Frontier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mapa scorpa nie pokazuje żadnych fabryk, jestem na etapie gdzie skończyłem holowanie terreńskiego TL i w sektorze Aldrin2 powstała stocznia tyle ze do kupienia są tylko kopalnie i mała elektrownia nic ciekawego. Yacek coś napisał że po skończeniu całej fabuły, czy to oznacza że dojda jakieś inne fabryki pod koniec fabuły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mapa scorpa nie pokazuje żadnych fabryk

Nie pokazuje Ci żadnych fabryk, czy żadnych fabryk PPO? Bo to różnica. W pierwszym przypadku, albo źle skonfigurowane mapa, albo danych do niej nie wyciągnąłeś i przeglądasz domyślną mapę galaktyki. W drugim przypadku może być tak jak pisał Sorkvild, ale ja grałem z różnymi skryptami (MBRR, IR) i nigdy żadem wróg nie dotarł tak daleko. Fabryki powinny być na swoich miejscach, a przynajmniej ta w w sektorze Księżyc.

Cytat

Yacek coś napisał że po skończeniu całej fabuły, czy to oznacza że dojda jakieś inne fabryki pod koniec fabuły??

Tak jest. Zobacz do FAQ misji fabuły TC, fabuła Aldrin, misja 13, ostatnie zdanie.

Pamiętaj też o Encyklopedii w TC, dzięki niej tez dowiesz się gdzie można dany towar kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Mapa scorpa nie pokazuje żadnych fabryk

Nie pokazuje Ci żadnych fabryk, czy żadnych fabryk PPO? Bo to różnica. W pierwszym przypadku, albo źle skonfigurowane mapa, albo danych do niej nie wyciągnąłeś i przeglądasz domyślną mapę galaktyki. W drugim przypadku może być tak jak pisał Sorkvild, ale ja grałem z różnymi skryptami (MBRR, IR) i nigdy żadem wróg nie dotarł tak daleko. Fabryki powinny być na swoich miejscach, a przynajmniej ta w w sektorze Księżyc.

Nie Sorkvild tylko ja 😀 Chodziło mi o to, że być może AI usunęło te fabryki samoczynnie jak czasami dzieje się z tymi, które mają problemy z dostawami albo z których nikt nie skupuje produktów. W sektorach ziemian jest to dosyć częste i nie potrzeba wcale wrogich statków, fabryki znikają same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawych rzeczy sie dowiedziałem 😀 , mape scorpa mam oczywiscie dobrze skonfigurowana to chyba podstawowe narzedzie w tej grze. Nigdy nie miałem fabryki PSP w sektorze Księżyc z encyklopedi też korzystam ale PSP według mojej encyklopedij da sie kupić tylko z drugiej reki czyli w ich dokach zaopatrzeniowych i bazach ale cieżko to kupić z drugiej ręki jak nikt w kosmosie ich nie produkuje 😀 Prowler napewno ma racje skoro wy macie ta fabryke w sektorze księżyca to u mnie AI musiało ja zlikwidowac zanim dotarłem do tego sektora. Została mi ostatnia misja terran i wreszcie sobie uzbroje Osake. (tylko najpierw je musze wyprodukować 😀 ) Dziekuje za pomoc 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...