Skocz do zawartości

Loteria BBS


STx89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam nowy temat bo nie widziałem jeszcze na tym forum, by ktoś pisał o swoich doświadczeniach z Loterią w biuletynie informacyjnym.

Ciekawi mnie czy ktoś z was kiedykolwiek coś wygrał... czy to jest możliwe? Loteria była już w X2, i przyznam się często bawiłem się w to łudzony wizją milionowych wygranych i darmowych statków klasy TL... ale czy to ma sens? Kupiłem niezliczoną ilość losów zarówno w X2 jak i X3, i jak była cisza, tak jest dalej. Zastanawiam się czy to nie zwykła ściema, ale w Totka przecież wygrać można (mówie o tym prawdziwym), a mimo tego, że czasem gram to i tak nie wygrywam 😆.

W dziale ze skryptami jest mod, który dodaje loterie do BBS... ale po co ma dodawać skoro ona już jest? Chyba że on właśnie dodaje loterie z możliwymi wygranymi, a ta obecna to kicha.

Ktoś zna odpowiedź? Jeżeli ktoś już wygrał to szczerze gratuluje samozaparcia 😆.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W dziale ze skryptami jest mod, który dodaje loterie do BBS... ale po co ma dodawać skoro ona już jest? Chyba że on właśnie dodaje loterie z możliwymi wygranymi, a ta obecna to kicha.

Loteria w X3 to zwykle naciaganie na kase. Nigdy nic nie wygrasz. Jesli chcesz cos wygrywac to wrzuc sobie wlasnie ten skrypt BBS autorstwa Cycrowa. Na loterii mozna wygrac, oprocz tego mozna pograc w Blackjacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_RA wygrał 50 milionów. Mnie kilka razy trafiły się wygrane rzędu jednego miliona, do tego kilka statków klasy M5-3. Ale to raczej w poprzedniej grze, w tej nie mam takiego szczęścia go wygranych statków. Zresztą ostatnio bardzo rzadko dokuję więc i ofert w BBS-ach tyle co w poprzedniej grze nie mam. Oczywiście wszystko to dzięki skryptowi Cycrowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...