Skocz do zawartości

Habit piratów


kuba723
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Cytat

U mnie habibaty w ogóle cały czas zmieniają swoje połorzenie(tylko nie te w pirackich).

Nie wiem co to znaczy "połorzenie", ale domyślam się, że to coś związanego z lokalizacją. W TC Habitaty stały się bardziej mobilne i już po kilku godzinach gry większość tych znanych z X3R lokalizacji Habitatów idzie w zapomnienie. Jak zauważyłeś, pozostają na swoich stałych miejscach tylko te znajdujące się w sektorach pirackich. O tym dlaczego tak się dzieje można przeczytać w Encyklopedii w TC, w opisie Habitatu Pirackiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

U mnie habibaty w ogóle cały czas zmieniają swoje połorzenie(tylko nie te w pirackich).

Nie wiem co to znaczy "połorzenie".

Nie no proszę cię. 😀

Cytat

Zainstaluj mapę Scorpa. Habitat jest w jednym z nieznanych sektorów za Obłokiem Oorta, lokalizacja losowa, więc nic ci nie da podanie współrzędnych.

Bardziej można by się doczepić do słowa lokalizacja. Geometrię wszyscy mieliśmy i raczej odczytywało się współrzędne X Y Z jako Położenie a nie lokalizacja. Tak tylko tyci się czepiam 😀

Generalnie oba określenia są prawidłowe, aczkolwiek jeżeli chodzi o współrzędne to bardziej pasuje Położenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A FF ze słownikiem nie wystarczy? Sam używam i wiem kiedy błędy piszę. Ale dzięki niemu mam szansę poprawić na bieżąco.

Do tego robisz igły z widły. Zwróciłem delikatnie uwagę na błędne słowo w poście, a ty się czepiasz.

Dyskusje na temat błędów uważam w tym temacie za wyczerpaną. Chcesz coś zasugerować, pisz w dziale o sugestii o forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...