Jump to content

Skrypt Missile Defense Mosquito/Obrona Antyrakietowa Moskito


Yacek
 Share

Recommended Posts

Ściągnąłeś poprawne archiwum ze skryptem. Wypakowałeś z niego pliki? Archiwum zawiera kilka katalogów, kopiujesz pliki skryptu z katalogu scripts do takiego samego katalogu w katalogu głównym gry (dla AP będzie to addon\scripts), ściągasz osobno spolszczenie i plik 8002-L048.xml wklejasz do katalogu t.

Musi działać. Ja używam wersji 3.2.01.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

AP XRM

mam problem z ustawieniem dodatkowych ustawien statku a mianowicie chodzi o załączenie w pierwszym badz drugim slocie Systemu uzbrojenia : OBONY ANTYRAKIETOWEJ MOSKITO

3 x M2 (auto)

w dwoch M2 MOSKITO załą czone zas w trzecim nie mam takiej opcji : slot 1 ----BRAK ....slot 2 ---BRAK -- dlaczego .??

rakiety zakupione

1x M7 (gracz)

MOSKITO załączone do czasu kiedy to skonczyl sie zapas rakiet Moskit........ po uzupelnieniu zapasu rakiet Moskit systemu OBONY ANTYRAKIETOWEJ MOSKITO juz nie moge zalaczyc ...dlaczego ..????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Hej.też mam problem z tą obroną. Mam wrażenie,że jest nieaktywna. Na statku posiadam polecenia bojowe mk 1 i 2 i w dodatkowych poleceniach statku mogę ustawić "obrona antyrakietowa moskito" oraz "obrona antyrakietowa moskito (C)" Pierwsza opcja zmienia napis brak na swoja nazwe druga nie.Pozostaje słowo "brak". Na statku znajduje się 20 rakiet,ale nie wystrzeliwuje ich. Okręt to splicka żmija.Zainstalowane mody to bonus pack 4.1.01 oraz XRM wersji 1.28.

Link to comment
Share on other sites

"obrona antyrakietowa moskito ©" - to polecenie można uruchamiać tylko na dużych statkach - służy do obrony antyrakietowej myśliwców przypisanych do dużego statku (lotniskowca).

Bonus Pack - to zestaw skryptów - to nie jest mod.

Jesteś pewien, że Moskity nie są wystrzeliwane, sprawdzałeś ilość w ładowni? U mnie działa poprawnie, choć efektywnie w 50%. Tylko, że ja nie używam BP, a samego skryptu Obrony Antyrakietowej.

Link to comment
Share on other sites

M8 raczej mogą mieć tylko rakiety tylko dla nich dostępne (Tomahawki itp).

Musiałbym to sprawdzić, ale tak. To zmienia postać rzeczy bo skrypt nie ma jak wystrzelić tej rakiety ze statku, który nie może jej mieć na uzbrojeniu(czyli wystrzeliwać).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...