Skocz do zawartości

Skrypt Missile Defense Mosquito/Obrona Antyrakietowa Moskito


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłeś poprawne archiwum ze skryptem. Wypakowałeś z niego pliki? Archiwum zawiera kilka katalogów, kopiujesz pliki skryptu z katalogu scripts do takiego samego katalogu w katalogu głównym gry (dla AP będzie to addon\scripts), ściągasz osobno spolszczenie i plik 8002-L048.xml wklejasz do katalogu t.

Musi działać. Ja używam wersji 3.2.01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

AP XRM

mam problem z ustawieniem dodatkowych ustawien statku a mianowicie chodzi o załączenie w pierwszym badz drugim slocie Systemu uzbrojenia : OBONY ANTYRAKIETOWEJ MOSKITO

3 x M2 (auto)

w dwoch M2 MOSKITO załą czone zas w trzecim nie mam takiej opcji : slot 1 ----BRAK ....slot 2 ---BRAK -- dlaczego .??

rakiety zakupione

1x M7 (gracz)

MOSKITO załączone do czasu kiedy to skonczyl sie zapas rakiet Moskit........ po uzupelnieniu zapasu rakiet Moskit systemu OBONY ANTYRAKIETOWEJ MOSKITO juz nie moge zalaczyc ...dlaczego ..????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej.też mam problem z tą obroną. Mam wrażenie,że jest nieaktywna. Na statku posiadam polecenia bojowe mk 1 i 2 i w dodatkowych poleceniach statku mogę ustawić "obrona antyrakietowa moskito" oraz "obrona antyrakietowa moskito (C)" Pierwsza opcja zmienia napis brak na swoja nazwe druga nie.Pozostaje słowo "brak". Na statku znajduje się 20 rakiet,ale nie wystrzeliwuje ich. Okręt to splicka żmija.Zainstalowane mody to bonus pack 4.1.01 oraz XRM wersji 1.28.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"obrona antyrakietowa moskito ©" - to polecenie można uruchamiać tylko na dużych statkach - służy do obrony antyrakietowej myśliwców przypisanych do dużego statku (lotniskowca).

Bonus Pack - to zestaw skryptów - to nie jest mod.

Jesteś pewien, że Moskity nie są wystrzeliwane, sprawdzałeś ilość w ładowni? U mnie działa poprawnie, choć efektywnie w 50%. Tylko, że ja nie używam BP, a samego skryptu Obrony Antyrakietowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...