Skocz do zawartości

Long Range Scanner & Bank


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając stronę Ego znalazłam ciekawy skrypt, a raczej jego projekt autorstwa LV. Skrypt jeszcze nie jest udostępniony dla "ludków" ale w sumie zapowiada się ciekawie a nazywa się Long Range Scanner & Bank

Skrypt udostępni nam staket klasy Aran który będzie pełnił funkcję Banku i skaner dalekiego zasięgu - cokolwiek to znaczy 🤪.

Bank.

Autor skryptu napisał że w banku będziemy mogli kupować sztabki złota, każda po........

Spoiler

188.849.628 kredytów

😉. Autor kierował się tym że w grze jest limit posiadanej gotówki przez gracza, a wynosi ona 2 biliony kredytów 😀.

Czy ktokolwiek z was posiadał taką gotówkę ? Z tego co mi się wydaje sporo ludzi musiało mieć skoro powstają skrypty resetujące fabryki, albo tworzące właśnie takie banki.

Przez beztroskie układy słoneczne będzie przemierzał statek Aran noszący imię Excalibur. Po zadokowaniu do niego otrzymamy opcję sprzedania lub kupienia sztabki złota.

Opcję skanowania opiszę innym razem teraz muszę wracać do pracy.

Autor skryptu prosi o wszelkiego rodzaje pomysły, które mógłby wykorzystać nim skrypt zostanie ukończony. To też zachęcam do współpracy z twórcą skryptu.

O ile skrypt ujrzy światło dzienne obiecuję go spolszczyć ponieważ zapowiada się dość ciekawie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Autor kierował się tym że w grze jest limit posiadanej gotówki przez gracza, a wynosi ona 2 biliony kredytów 🤪.

Czy ktokolwiek z was posiadał taką gotówkę ? Z tego co mi się wydaje sporo ludzi musiało mieć skoro powstają skrypty resetujące fabryki, albo tworzące właśnie takie banki.

Z tego co się orientuję to limit wynosi 2 miliardy kredytów (po ang. billion oznacza właśnie miliard). Takiej gotówki nigdy nie miałem, pewnie dlatego, że, jak już pisałem, moje rozgrywki są raczej krótkie 😉 Bo samo zdobycie takiej sumy to nic trudnego gdy ktoś kontynuuje jedną grę przez parę miesięcy.

Pomysł dobry i pewnie trochę ułatwi życie co poniektórym. Do tej pory ludzie przesyłali nadmiar kredytów na konta fabryk ale na dobrą sprawę i je można całkowicie zapełnić.

Skaner wygląda ciekawie i pewnie odrobinę wzbogaci rozgrywkę, zwłaszcza osobom które nastawiają się na piractwo i walkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...