Skocz do zawartości

Problem z CPC!


Argorden
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem na forum nowy ale to nie znaczy że już przez rejstracją nie poznałem go:D.

Dopiero od niedawna gram w X3TC i ejst to moja pierwsza gra z serii X.

Ale przejdźmy do sedna sprawy,otóż kilka dni temu nie maiłem problemu z uruchomieniem Plugin Configuracion przypisanym klawiszem.A teraz przypisuje klawisz i robie klick 🤪 i nic ]😉 .Już próbowałem wszystkiego,reinstalka ponowne sciągnięcie skryptu itp.

Więc proszę o pomoc 😀

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wszystkiego, "na czysto" z różnymi skryptami lub samymi skryptami twórcy Plugin menagera czy CPC.

Oczywiście mam Plugin Menager Litle dla jasności 🤪

Zresztą już z niego kiedyś korzystałem, miałem wtedy tylko NPC Baling(nie wiem czy dobrze pisze) i go z łatwoscią konfigurowałem a po kilku dniach nagle ZONK nie działa ]😉

Nie przypominam sobie żebym jakieś skrypty dodawał.

Zrobiłem reinstalke,zainstalowałem PML i CPC oraz NPC iiii.... ]😀 nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawisz skrótu przypisałeś? Zapisałeś zmiany w profilu? Zobacz czy nie masz dwóch takich samych pozycji do przypisania klawisza dla tego skryptu. Przypisz klawisz do drugiej.

Jak masz jedną pozycję, to zobacz czy nie ma konfliktu z innym poleceniem dla przypisane skrótu. usuń przypisany skrót, zapisz, przypisz inny skrót.

PM Lite jest też do bani, lepiej instalować skrypty ręcznie 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jeszcze raz reinstalke wszystkiego wraz z PM Litle i ZONK...działa 🤪

Post przed rozwiązaniem się problemu:

Spoiler

Przecież nie jestem głupi 😉

sprawdzałem wiele klawiszy które były "wolne"...

muszę spróbować z ręczną instalacją, ale najbardziej dziwi mnie to że kilka dni temu opcja działała 😀 zresztą nigdy nie miałem problemów z PM Litle....

EDIT

Jak wypakować plik spk. ?

Użyłem SPK Explorer i wywala mi podczas wypakowywania błędy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...