Skocz do zawartości

Przypadkowy ostrzał - jak przeprosić pilotów.


Szynszyl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś widziałem taki temat na innym forum, i pomyślałem ze to dobry pomysł. Zasada jest prosta, ktoś zadaje pytanie ktoś mu odpowiada. Krotka piłka zero dyskusji szybki przepływ informacji. Proszę o podpięcie tego tematu jeśli się przyjmie.

A oto moje pytanie. Zaatakowałem statek paranicki (brał udział w inwazji) I teraz mimo ustawienia "przyjaciel" wszystkie statki paranidów mam jako wrogie i moje wieżyczki je atakują, jak przywrócić ich na przyjaciół (lub sprawić by na mapie sektora nie byli na czerwono)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu, bez sensu. Każde pytanie w osobnym temacie, odpowiednio nazwanym. Dlaczego? Bo jak ktoś kiedyś będzie miał takie pytanie i będzie mu się chciało przeglądnąć forum, znajdzie odpowiedź przeglądając tytuły tematów.

Wrzucanie wszystkich pytań do jednego tematu, to zaprzeczenie idei czytelności forum. Może od razu wrzućmy wszystkie posty z działu TC i jego poddziałów do tego tematu?

Co do pytania, nawiąż łączność pilotami, lub w przypadku dużych statków ich Kapitanami, i przeproś ich za przypadkowy ostrzał. Większość powinna przyjąć przeprosiny (zależy to od wysokości Twojej reputacji u danej rasy).

Nie wiem czy tego nie ma opisanego w instrukcji, ale nie che mi się sprawdzać w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest. Możesz zniszczyć Capitala, a przeprosić wszystkich pozostałych. Tylko za zniszczenie takiego statku reputacja poleci ci sporo w dół, a im niższa reputacja tym mniej pilotów da się przeprosić. I musisz ich przepraszać osobno, nie ma czegoś takiego że przepraszasz całą rasę na raz. Czasem po przeproszeniu jednego pilota kilku innych też zmienia nastawienie, ale dotyczy to skrzydeł policji i wojska. Statków handlowych nie musisz przepraszać, ich nastawienie zależne jest w większości przypadków od nastawienia pilotów policji i wojska, choć tez zdarzają się wyjątkowo tępi piloci TS-ów 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...