Skocz do zawartości

Najlepsi z Najlepszych - Killboard Gotowy


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jedną z wielu zalet skryptu System Uzbrojenia CODEA jest to że nasi piloci nabywają doświadczenia, a wszelkie potwierdzenia zestrzeleń wrogich jednostek są zapisywane w personaliach naszego pilota w dziale kadr.

Jeżeli korzystacie z tego skryptu i chcielibyście się pochwalić swoimi osiągnięciami to załączcie w poście fotki swoich trzech najlepszych pilotów. Moje fotki są rozmiarów 377x210. Więc zachęcam do zabawy.

W moim przypadku są to Pilot Bombowca i 2 pilotów eskadry uderzeniowej. O dziwo trzech moich najlepszych pilotów to... kobiety 🤪 A w moim bombowcu też jest żeńska ekipa złożona z pilota Illisa Jovi, Technika Uma Pereii ( chyba włoszka 😉 ) i Mechanika Hayla Barks.

Nie żebym była jakąś feministką tak jakoś wyszło 😀

A moimi Asami Przestworzy są :

Pilot Eskadry Bombowców

Piloci Eskadry Uderzeniowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A co powiecie gdyby była taka tabela zwana inaczej Killboard na której można by było umieszczać dane:

Nick Forumowicza______Personalne Pilota_____Liczba zestrzeleń_____ Status: ACTIV, KIA, MIA

Tabela jest juz prawie gotowa, a będzie wyglądała tak :

Spoiler

Tylko musiałabym jeszcze tabele wstawić, tylko nie wiem czy jest sens, ponieważ nie wiem czy ktoś w ogóle chciałby się bawić w zestrzelenia 🤪

W sumie tak sobie pomyślałam że nie musi to być tylko CODEA 😉 wystarczy że forumowicz zrobi screenshota ze swoimi danymi personalnymi i zsumowana jego liczba strąceń również mogłaby go klasyfikować lub nie w zależności od ilości trafień co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak sobie pomyślałam że pierwsze trzy osoby w zamian że maja najwięcej zestrzeleń mogły by mieć ikonę Celownika lub czegoś innego pod Avatarkiem, albo nick na pomarańczowo 🤪 aż do czasu gdy ktoś inny nie przejmie koszulkę lidera 😉 Przykładowo na liście jest 7 forumowiczów z czego trzech o najwyższych notach otrzymuje właśnie ikonę celownika pod swoim Avatarkiem. W sumie każdy ma szanse 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie KillBoard jest już gotowy.

Spoiler

Jak na razie jest to pod CODEA, w sumie ten skrypt nie jest aż taki trudny do opanowania, a pobawić ie można. W tabeli jest miejsca dla piętnastu pilotów.

Każdy kto chce bawić się w KillBoard dysponujący skryptem CODEA niech wyśle mi w PW liczbę i klasy swoich zestrzelonych celów. Jak i dane Pilota. Na udokumentowanie swoich zestrzeleń wymagane jest zrobienie screenshota. I przesłanie linka z Imageshack, Wrzuta lub temu podobne. Maksymalnie forumowicz może wystawić trzech swoich najlepszych pilotów, potem to i tak już będzie przepychanka o stołki 🤪 o ile to Wy zaakceptujecie i w ogóle będziecie mieli ochotę w to się pobawić 😉

Zachęcam do zabawy.

Czekam na wasze opinie na ten temat, warto to ciągnąć czy temat dać do kasacji ?

Może teraz Moderator lub Administrator pomyśli nad Ikona koło awatarka lub czymś innym ? :DO ile oczywiście społeczność XUDB zaakceptuje ten plan.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na dzień dzisiejszy jest to prymitywna tabela którą sama stworzyłam za pomocą programów graficznych. Jeżeli macie jakieś pomysły, zasady uczestniczenia w tej zabawie to śmiało możecie zamieszczać swoje opinie. Kto wie może kiedyś będzie tabela lepsza niż w EVE Online. Nie od razu Rzym zbudowano 🤪 Ale żeby temat przetrwał i nie został zaszufladkowany potrzeba mu jest reanimacja z waszej strony. W Innym przypadku gdy tak się niestanie z żalem będę musiała usunąć posty w tym temacie 😉

Może Administracja zgodziłaby się stworzyć stronę z Killboardem jaka jest np na EVE Online lub innych temu podobnych gier.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...