Skocz do zawartości

Statki, statki i jeszcze raz statki


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie dodatkowe statki dostępne w formacie .xsp, zebrane w jednym temacie. Warto zapamiętać ten temat: [WIP] Complete List Of XSP Ships. Jak komuś nie podobają się określone statki (z SW lub BSG), niech zachowa te uwagi dla siebie, nie ma sensu wywoływać ponownie dyskusji o tym czy coś pasuje do X, czy nie, każdy gra jak sam uważa.

W dniu 8.05.2012 o 17:00, HanSolo napisał:

http://letreferit.narod2.ru/ polecam, wyjątkowo dobra robota, dużo statków, bardzo rzadkie jednostki gwiezdnowojenne (na innych się nie znam), dostępne w .xsp, do tego parę modów. Niektóre jednostki "przemaksowane".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pasują czy nie pasują .... żartowałam 😉

A tak całkiem serio to super temat Yacku, oglądałam parę filmów i odcinków z Babilon 5, Wing Commander, Gwiezdna eskadra i były tam statki godne uwagi. Zatem uważam że pare jak nie więcej znajdzie swoje miejsce w mojej rozgrywce.

Tylko Jak dodaje się te statki ? Wyczytałam że przez plugina Cyrowa, ale ja tego nigdy nie robiłam i do jakich stoczni to dodaje? wszystkich ras ? No i szkoda że nie ma fotek statków 🤪 ale może pokuszę się i może zrobię jej tutaj. OK ja umieszczam foty wszystkich statków z Babilon 5 i Wing Commander ok ? Może są osoby które zamieszczą fotki z innych filmów ? Oczywiście fotki w małych rozdzielczościach i w spoilerku 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja działają statki w formacie .xsp w TC nie wiem, nie mam ochoty testować i czekać czy mi się gra nie wysypie po jakimś czasie jak to miało miejsce kilka razy w X3R, zdecydowanie wolę dodatkowe statki jako mod (DDTC, Cadius Ships Pack), stabilne i nie ma problemów.

Co do pytania Jagody, to statki w formacie .xsp instaluje się jak skrypty przy pomocy PM Lite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak.

Zainstalowała sobie PM Lite, a następnie statki z filmu Gwiezdna eskadra i powiem to tak.

Odradzam instalowania tych statków ponieważ aby zainstalować statki wymagany jest PM lite program jest bardzo niestabilny. Dzięki temu muszę zainstalować od nowa wszystkie skrypty. Grrrrrrrrrr PM Lite usunął ( skasował) mi większość plików tekstowych skryptów generalnie pliki są, tylko że są puste ???????? ]🤪 0kb. A statków jak nie było tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Odradzam instalowania tych statków ponieważ aby zainstalować statki wymagany jest PM lite program jest bardzo niestabilny. Dzięki temu muszę zainstalować od nowa wszystkie skrypty. Grrrrrrrrrr PM Lite usunął ( skasował) mi większość plików tekstowych skryptów generalnie pliki są, tylko że są puste ???????? ]🤪 0kb.

Tez instalowałem PM Lite jakiś czas temu, zmieniałem potem w tym programie kilka razy katalog docelowy z grą (mam kilka instalacji TC) i nigdy nie miałem takiego problemu.

Cytat

A statków jak nie było tak nie ma.

A o tym pisałem już dawno temu: X Plugin Manager Lite. Albo to jest powtórka z problemem z X3R, albo wystarczy przeskoczyć do innego sektora, zapisać grę i wczytać save, aby statki się pojawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...