Skocz do zawartości

Za mało kasy


UEF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Misje- im wyższe rangi handlowa i bojowa tym większe wynagrodzenie za nie. Najszybciej i najłatwiej zarobić można przewożąc pasażerów i personel. W pierwszym wypadku potrzebny będzie statek klasy TP, w drugim wystarczy szybki myśliwiec z odpowiednio pojemną ładownią i systemem podtrzymywania życia. Za misje trudne i bardzo trudne płacą grube miliony. Trudniejsze misje bojowe i budowy stacji też są bardzo lukratywne.

2. Górnictwo Nvidium. Sprzedajemy je w stoczni razem z transportowcami. Kasa tak łatwa, że przez wielu uważana za cheat 🤪

3. Używane statki- naprawiamy i sprzedajemy ze sporym zyskiem.

4. Przejmowanie statków i/lub zbieranie pozostałości po walkach.

5. Flota handlarzy wszechświatowych.

6. Samowystarczalny kompleks gwiezdnej wódki i/lub teladihuany. Można postawić i zapomnieć o nim, nie potrzeba żadnych statków do obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kasę łatwo. Zacząłem dwa dni temu nowa grę z profilu Spadkobierca. W ciągu godziny gry miałem na koncie 500 000. Jak? Proste, trafiłem na niezłą walkę piratów z Boronami (wiadomo sektory pirackie to kopalnia zysków), pozbierałem to co zostało po walce i sprzedałem. Reszta to tak jak pisał Prowler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram krótko ,ale na kasę nie narzekam.

Gram jako pilot ziemski,czyli rozpocząłem na m4.

Poleciałem do sektorów argońskich .Pozwiedzałem okoliczne sektory Peridian .Zestrzeliłem kilka statków i zdobyłem dwa TS /piloci uciekli /🤪

Później przez przypadek postraszyłem M3 -mambę zwiadowcę 😉 ,pilot również uciekł.

Naprawiłem i sprzedałem dwa TS ,przesiadłem się do Mamby .

Znowu zdobyłem pare statków ,trzy z nich puściłem na szlaki handlowe ,trzy sprzedałem.

Generalnie,dobry zysk ze zdobycznych statków 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...