Skocz do zawartości

Gildie Cycrowa - problem


Prowler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odpaliłem Reunion i chciałem zainstalować kilka skryptów Gildii Cycrowa w najnowszych wersjach. Niestety po tej operacji przy starcie gra za każdym razem wychodzi do pulpitu. Wyłączam poszczególne gildie w PM- startuje, włączam- wychodzi do pulpitu (obojętnie która jest aktywna).

Mam:

Reunion + patche aż do 2.5

Bonus pack 3.1.07

XTM 0.7.5 Full

Anarkis Carrier Commands 1.40

Ashley's Factories & Extended Complex Hubs (kompatybilne z XTM)

Asteroid Relocator

Autotrader Sector Lock

BBS Extras 1.61

BBS Blueprints 1.1

BSE 2.1

CMOD 2

EMP

JDK 1.5

No Civilians XTM

Remove Rocks

Salvage Network

Satelite Deploy 1.12

SCS

SCS Extension Commands

Sensor Boost XTM

Universe Explorers 1.01

XTM Shipyard

+ Gildie Najemników, Handlowców i Zabójców w najnowszych wersjach

Wszystko w angielskiej wersji językowej (gra też).

Pamiętam, że kiedyś ich używałem i nie było problemu, może o czymś zapomniałem albo nowe wersje tych Gildii powodują problemy (ale na forum Ego nikt o nich nie wspomina...). Pamięta ktoś u siebie coś takiego ? Co może być nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość skryptów, które podałeś, w tym XTM-a używałem razem z gildiami i było OK. Zresztą sądząc z opisu to raczej nie konflikt z innymi skryptami.

Co to znaczy "najnowsze wersje"? Czyżby, ostatnio pojawiły się jakieś nowe wersje Gildii dla X3R?

Jakiego PM używasz? Starego dla X3R, czy nowego PM LIte? Bo jeśli nowego, to on może być przyczyną problemów. Może spróbować ręcznej instalacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowane oba PM ale w przypadku Reunion korzystam z tego wcześniejszego, wersja 2.12. Najnowsze= ostatnie wersje, wydane jakoś w 2007 roku, kiedyś chyba używałem wcześniejszych.

Większość skryptów instalowałem ręcznie ale akurat te i kilka innych które ostatnio ściągnąłem za pomocą PM. Spróbuję z nimi powalczyć też ręcznie, może pomoże. Dzięki 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...