Skocz do zawartości

Growe Podboje Michała


Moskit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem "młodzieży". 🙁 Yacek mnie namówił, aby napomną na XUDB o moich produkcjach, co też mam zamiar zrobić z wielką przyjemnością. 😀

a) W styczniu zacząłem cykl "Najważniejszych Premier Miesiąca", w którym pokrótce prezentuje 5 najważniejszych premier, jakie pojawią się na naszym rynku. Wybór poszczególnych pozycji jest dość subiektywny, ale staram się aby było to gry, które coś wnoszą do branży. 😀

- Najważniejsze Premiery Stycznia

- Najważniejsze Premiery Lutego

😀 Na koncie mam także dwie videozapowiedzi gier, którymi teraz zacząłem się głównie interesować. Produkowanie tego typu materiałów jest szybsze, przyjemniejsze i nie wymaga wielu godzin spędzonych nad przejściem oraz ocenieniem gry.

- Mass Effect 2 - Videozapowiedź

- Just Cause 2 - Videozapowiedź

c) Są też starsze materiały do obejrzenia których serdecznie zapraszam, aby zapoznać się z moim progresem. 😀

- Videorecenzja X2: The Threat

- Rozgrywka #1 - Red Faction Guerrilla

- Videorecenzja Red Faction: Guerrilla

PS. Niedługo ruszam z produkcją materiałów w 720p, więc będę linkował do YT pewno. Niestety chwilowo cienko z czasem, więc nie wiem kiedy coś powstanie i z tegoż powodu nie ma premier marcowych. 😀 Zapraszam też do mojego pseudo-bloga, gdzie czasami piszę różne głupoty. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Masz dziś urodziny i powinienem być miły, ale niestety muszę być szczery.

Widać, że włożyłeś w to sporo pracy, że rozwijasz się. Recenzje są coraz bardziej profesjonalne. Dykcja coraz lepsza. Tak trzymać. 🙁

Dzięki za tą gorzką prawdę. 😀 Nadal została kupa rzeczy do poprawy i mnóstwo roboty, ale tendencja jest zwyżkowa i niech tak zostanie. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dobra, miałem dwa miechy wolnego jeżeli chodzi o Najważniejsze Premiery Miesiąca, ale wraz z majem nadchodzi nowy przegląd. Na razie materiał czeka na weryfikacje na portalu Gaminator.pl, jednak na Youtube postanowiłem wrzucić stworzoną przeze mnie zajawkę materiału. Mam nadzieję, że nuta i montaż się spodobają, a ja zaakceptują pełny materiał to wrzucę linka. Miłego oglądania. 🤪

Najważniejsze Premiery Maja (#3) - Zajawka (720p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Paniowie, oto wszem i wobec oświadczam, że w dniu dzisiejszym nastąpiła uroczysta premiera trzeciego odcinka Najważniejszych Premier Miesiąca. Tym razem na tapecie mamy maj (niesamowite, prawda?).

Materiał jest dostępny w tym momencie jedynie na Gaminatorze, jednak gdzieś pojutrze wrzucę linka na YT z wersją w 720p. 🤪 Tak jakby kogoś raziły piksele z Gami-Playera. Miłego oglądania i ślinienia się.

Najważniejsze Premiery Maja (#3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W sumie nie wiem gdzie wrzucić, więc wrzucę do mojego topicu w grach. 😛 Jako że zbliżają się wakacje, to postanowiłem odświeżyć sobie X3TC i w końcu zabrać się na poważnie za tą część naszej ulubionej serii. 😀 Od razu zaznaczam, że jest to sam początek, więc wielu z Was może to zrazić, ale moim celem jest rozszerzenie grona odbiorców prezentowanych przeze mnie gier. W tym wypadku zacząłem od poczatku i gadałem o podstawach, choć wiem że i tak nie powiedziałem wszystkich niezbędnych rzeczy. Chyba zbyt na spontanie nakręciłem ten materiał. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2011 o 23:40, Michal.R napisał:

....

chętnie obejrzę. Co do początku głupot nie gadaj początek jest najfajniejszy w X'ach 😛

////

Fajny filmik, akórat przez całe swoje granie w X3 (R i TC) ani razu nie ruszyłem kampanii zawsze wybierałem tryb gry bez profili startowych (Własny wszechświat czy jak to tam zwał) i np. kampanii z X akórat bym nie wybrał do zareklamowania, ale jak to mówią są gusta i gusteczka. Na Twoim miejscu zrobiłbym coś podobnego jak zrobiłeś chyba w minecraft tzn. pokazał początek te wszystkie podstawy plus wykonywanie jakiś prostych zleceń dalej można by pokazać jak się stawia własną stacje co mamy do wyboru jak się robi z nich kompleks itd. Później swój większy jakiś statek jakąś efektowną walkę 😀 Bo tak jak sam wspomniałeś X'y są zbyt długą grą na filmiki youtube'owe, a tak kampania będzie się trochę ślimaczyć.

PS jak może to Ci się jeszcze przyda... to na mapie możesz powiedzieć że masz płaszczyzny OZX i OZY 😀

PS2 jaką masz kartę graficzną obecnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Konrad162

Jeden z widzów poradził mi, aby nakręcił cztery filmik po 12 minut, w którym pokrótce omówiłbym walkę, myślenie, handlowanie i eksplorację... I chyba tak zrobię. 😛 Ale Twój pomysł jest podobny i też do poważnego zastanowienia. 😀

A moja aktualna grafika to Zotac GF GTX460 768MB - całkiem "w pytkę" karciocha. 😀 Pozostałe komponenty wymieniłem w swoim profilu YT. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2011 o 22:12, Michal.R napisał:

A moja aktualna grafika to Zotac GF GTX460 768MB - całkiem "w pytkę" karciocha. 😛 Pozostałe komponenty wymieniłem w swoim profilu YT. 😀

jak wrażenia po przejściu z radeona 4850? bo głównie o to mi chodzi (różnica wydajności itd). Sam mierzę się z zamiarem wymienienia karty na GTX 460 1GB 256Bit myśle o takim od Gigabyte lub Asus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2011 o 13:24, Konrad162 napisał:

jak wrażenia po przejściu z radeona 4850? bo głównie o to mi chodzi (różnica wydajności itd). Sam mierzę się z zamiarem wymienienia karty na GTX 460 1GB 256Bit myśle o takim od Gigabyte lub Asus.

Ja mam takiego GF. Przesiadłem się z 8800GTX (szyna 320 bitów) - jest baaardzo duża różnica w prędkości działania. Zobacz co mam w stopce. TC chodzi we wszystkim na full 😛 i nie przycina wcale.

BTW: Bierz Gigabyte ze względu na świetne chłodzenie np ta: gtx 460

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2011 o 13:24, Konrad162 napisał:

jak wrażenia po przejściu z radeona 4850? bo głównie o to mi chodzi (różnica wydajności itd). Sam mierzę się z zamiarem wymienienia karty na GTX 460 1GB 256Bit myśle o takim od Gigabyte lub Asus. Ja kupiłem używkę za jakieś 470zł i nie żałuję. 😛

Pozytywne. 😀 Cichszy, chłodniejszy i wydajniejszy. Polecam GTX460.

Btw. ktoś czuje się zainteresowany? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...