Skocz do zawartości

TC w Kolekcji Klasyki


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu X3:TC jest dostępny w nowej edycji Kolekcji Klasyki (takie badziewne pomarańczowe pudełka). Cena nominalna za grę 29,90 (podobno).

Byłem dziś w Galerii Krakowskiej w Krakowie, sklep Saturn, TC w Kolekcji Klasyki w cenie 24,90. Półtora metra obok, stare wydanie TC (to sprzed prawie roku, sztuk jeszcze sporo 20-30 na półce) w cenie: 19,90!!! Kupiłem od razu 10 🙁 😀))

Więc jeśli ktoś ma ochotę na TC, a ma blisko do Saturna, polecam poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do końca to nie jest fajna sprawa. Zobacz do FAQ o kolejności instalacji. Jak ktoś będzie miał problem z wykonaniem misji fabuły na takiej wersji to mu będzie łyso.

A tak przy okazji to stare wydanie jest z patchem 1.4, tak więc upgrade do wersji 2.5 kosztuje 5 złotych (24,90 - 19,90) 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tak do końca to nie jest fajna sprawa. Zobacz do FAQ o kolejności instalacji. Jak ktoś będzie miał problem z wykonaniem misji fabuły na takiej wersji to mu będzie łyso.

A tak przy okazji to stare wydanie jest z patchem 1.4, tak więc upgrade do wersji 2.5 kosztuje 5 złotych (24,90 - 19,90) 🙁

Ale o jakich problemach dokładnie mówimy? Nie wiem czy to się liczy, ale utknąłem na którejś z początkowych misji, gdy tropiliśmy piracką Novę i stacji piratów nie dajęrady przelecieć. Rozwalają mnie od razu. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość problemów z misjami masz opisane w temacie FAQ misji fabuły TC. Tam najczęściej ktoś opisywał jakiego etapu, jakiej misji, jakiej fabuły nie może przejść.

Twój problem raczej nie wynika z błędu instalacji. Po prostu nie podlatuj z blisko Habitatu od razu. Poczekaj aż pojawią się wrogie statki (włączy się wcześniej film) i zwiewaj. Jak się z nimi uporasz (dobrym rozwiązaniem jest dokowanie do drugiego Habitatu w sektorze, jego Wieże Laserowe zniszczą wrogów), dopiero wróć i wykonaj skanowanie Habitatu. Juz o tym pisałem, chyba właśnie w FAQ fabuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak zaglądnołem do tematu to i coś dopiszę pomyślałem 🙁 . Posiadam właśnie tę wersje Z klasyki za 24,90 (stara płytka ma emeryturkę). Przelazłem całą grę (więc jest ok i niema jakichś komplikacji wielkich), po czym zainstalowałem sobie profil Spodkobierca ;p i też jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...