Skocz do zawartości

Napęd skokowy - pytanie


Delviri
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Aż 3 dni szukałem napędu skokowego i w końcu znalazłem.

Znalazłem napęd skokowy w Galaktyce:

Queen' s Harbour.

Jest tam

Kwatera Główna Atreus

To w tej stacji sprzedają napęd skokowy.

Kosztuje trochę powyżej 100.000 kredytów.

Uwaga wielkość ładowni statku minimum M lub wyższa, inaczej napędu nie da się zainstalować na statku.

Po instalacji można go swobodnie przenosić między statkami o wielkości ładowni M lub wyższej.

Droga do Galaktyki Queen' s Harbour.

Podaję galaktyki w kolejności jak dolecieć.

W Grand Exchange szukamy bramy do następnego sektoru, w następnym sektorze do następnego i tak dalej i tak dalej.

Grand Exchange - Tears of Greed - Bright Profit - Company Strenght - Sanctity of Corruption - Queen' s Retribution

do naszej kochanej galaktyki z napędem skokowym

Queen' s Harbour

Proszę pamiętać o ogniwach energetycznych potrzebnych do wykonania skoku napędem skokowym.

Ogniwa energetyczne można kupić w elektrowniach słonecznych.

Im skok jest dłuższy tym więcej ogniw energetycznych statek zużywa.

Skończyłem również misję Terran i dotarłem do ziemi.

Teraz zastanawiam się jaki następny scenariusz rozpocząć.

Fabuła Argońska czy Fabuła Borońska a może jakaś inna.

Proszę o radę, z góry dziękuję.

Marcin 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Aż 3 dni szukałem napędu skokowego i w końcu znalazłem.

Gdybyś kliknął na link, który Ci podawałem na forum Ego, nie traciłbyś czasu na szukanie.

Nie obraź się, ale podane przez Ciebie dane, nie są dla większości z nas rewelacją, do tego część z nich zawarta jest w instrukcji, więc nie ma sensu ich tu przepisywać.

Cytat

Teraz zastanawiam się jaki następny scenariusz rozpocząć. Fabuła Argońska czy Fabuła Borońska a może jakaś inna.

Możesz wszystkie na raz (Argońsk-Splicką, Borońską HUB) reszty i tak nie będziesz mógł za względu na ich wymagania (np. Borońska PHQ wymaga skończenia wcześniej fabuły Bońskiej HUB). Zwiedzaj też jak najwięcej wszechświata, odkrycie jak największej ilości sektorów wymagane jest do dostępu do fabuły Treasure Hunt. O wszystkich fabułach i wymaganiach potrzebnych do spełnienia, aby mieć do nich dostęp przeczytasz w FAQ misji Fabuł TC. Spokojnie, są tam spoilery, więc nie przeczytasz niechcący za dużo i nie zepsujesz sobie zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...