Skocz do zawartości

Low PolyRoids - jak zainstalowac?


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam troche lamerskie pytanie, ale nie potrafie zainstalowac tego skryptu za pomoac PMLite. Skrypt pochodzi jeszcze z czasow Reuniona i przy instalacji wyskakuje mi ze jest bledny format (invalid format type). Zalaczonym .spk explorerem tez nie moge wypakowac tej paczki. Jak mam sie za to zabrac ?

skrypt:

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... 554063ae15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz chyba o tym że skryptów pisanych dla X3R nie można instalować do TC? Za duże zmiany w SE. Nawet przy kolejnych patchach do TC był problem ze skryptami do TC, musiały być przerabiane. Być może znów nas to czeka przy patchu 2.6, że część skryptów przestanie poprawnie działać i trzeba będzie czekać, aż autorzy je poprawią.

Zapomnij więc o tym skrypcie. Szukaj na forum S&M Ego tematu o skryptach poprawiających wydajność, tam był link do ciekawej strony, gdzie były zgrupowane takie skrypty. Jak sam znajdę to dam tu linka. Do tego linka do dwóch skryptów już kiedyś podawałem (kilka dni temu) chyba pamiętasz, bo odpisywałeś w tamtym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o ta strone pewnie:

http://www.universesearch.co.cc/x3tc/

No to stad mam: Remove rocks, No civilians, adsign remove, tubeles complex.

Poki co nawet dobrze wszytsko chodzi w wysokich detalach. Mimo to chetnie jeszcze zasuplementowalbym to lowpoly roids. Moze Prowler albo Azakal powiedza jak to zainstalowac, bo w temacie nasze skrypty i mody widze, ze koledzy maja to zainstalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Super. Dzieki. 😎

Swoja droga, to kiedys widzialem fake patch, ktory zamienia te kobylaste kwatery korporacji na zwyczajny dok zaopatrzeniowy. Szukalem nieco na forum Ego i nie idzie nic znalezc. Ktos widzial lub slyszal o tym patchu? Namairy bylyby mile widziane.

Zerkałem teraz na forum Ego i też nie mogę go znaleźć. Na szczęście mam to jeszcze na dysku, załaduję za chwilkę na rapidshare.

Edit

link: http://rapidshare.com/files/350941069/EQ_Dock_Replacement.rar.html

Edit 2:

Pamiętaj żeby przed instalacją moda zrobić save będąc w sektorze, w którym nie ma żadnej placówki wojskowej ani HQ korporacji. Jeśli masz jakieś statki w nich zadokowane to też je gdzieś przemieść i dopiero potem zapodaj moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Prowler 😎 😎

Ten mod bardzo poprawia plynnosc gry. Mimo iz wsektorze mam 40 klatek, skieruje obraz na kwatere i zjezdza do 20 klatek. Zwykly dok jest jak najbardziej satysfakcjonujący zamiast wypasionej kwatery 😀

Zaczynam gre od nowa, wiec mysle ze nie bedzie problemow z instalka.

Na pewno będzie ok. Kilka razy instalowałem go nawet w trakcie zaawansowanej gry i wszystko działało jak należy. Trzeba tylko pamiętać o tym o czym pisałem w poprzednim poście.

Wydajność zwiększa znacznie, zwłaszcza gdy ktoś gra na wyższych detalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...