Skocz do zawartości

Invasion warnings


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno temu miałem ten skrypt. Jak dla mnie bez sensu. Jesteśmy informowani o przemieszczających się konwojach wojskowych przez sektory wrogo nastawionych do nich ras (konwoje Argonów w sektorach Paranidian itp.) i nic więcej z tego nie wynika. Można skoczyć i opowiedzieć się po jednej ze stron, ale na nic więcej poza spadkiem/wzrostem reputacji nie ma co liczyć.

No chyba że ktoś specjalnie poluje na takie konwoje, dla statków, reputacji, to wtedy przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie skrypt jest ok. Wprowadza odrobinę więcej życia we wszechświecie bez dodatkowego obciążania systemu setkami/tysiącami wałęsających się wszędzie jednostek. Strasznie wielkiej kasy co prawda z tego nie ma ale można sobie podnieść reputację albo zdobyć trochę sprzętu po zniszczeniu statków. Zresztą nie wszystko musi kręcić się dookoła gracza, prawda ? To nie jest skrypt z gatunku tych, które diametralnie odmieniają rozgrywkę, a raczej taki fajny przerywnik który sobie działa gdzieś tam w tle i w tej roli sprawuje się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żebyś tego życia nie miał dość. Skrypt miałem w jednej z pierwszych gier, skonfigurowany tak że wiadomości pokazywały się tylko na pasku dolnym. I co kilka minut gry coś mi się tam pokazywało. Przy dodatkowych skryptach wprowadzających wrogie statki do gry, ilość tych wiadomości pewnie jeszcze wzrośnie, więc będziesz miał co oglądać, a o tym że twój statek jest atakowany lub został zniszczony dowiesz się po godzinie, jak sprawdzisz dziennik 😎

I pamiętaj, wyłącz zapis wiadomości do dziennika, inaczej lektura do poduszki murowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...