Skocz do zawartości

Merkury i co dalej?


Vagon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HA! w końcu mi się udało i latam sobie Merkurym klasa M chyba sprzedałem myśliwiec polatałem troszkę pohandlowałem dokupiłem transporterowi maksymalne usprawniania sterowności silników i ładowni. W książeczce nie pisali jak cholernie droga jest naprawa 😆 słono się zabuliło po zderzeniu z jakimś gównem ale do rzeczy czy mając 800 tysiaków na koncie warto dokupić kolejny transportowiec?? co byście doradzili w jakim kierunku iść myśląc o rozbudowie floty chętnie posłucham waszych rad i kolejne pytanie: gdzie można kupić lokalizator cen kupna/sprzedaży cholernie by mi ułatwił handel 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja odpowiem na Twoje pytanie 😆 Lokalizator cen zakupu i sprzedaży dostaniesz w dokach Teladi. Jeśli Teladianie Cię nie lubią i nie wpuszczają, to leć do Getsu Fune (to sektor Argonów), znajdziesz tam doki zaopatrzeniowe wszystkich ras (Teladi również), które obsłużą Cię bez względu na rangę (no prawie). A co do handlu to proponowałbym na początek krzem z Power Circle (2 kopalnie) do Home of Light(4 lub 5 odbiorców). Jeden kurs to ok 100000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby lecieć tak daleko. Najszybciej i najbezpieczniej udasz się do sektora Ceo's Buckzoid. Teladianie żyją z handlu i jeśli mogą zarobić to nawet z piratami handlują. Jeśli rozpocząłeś grę z fabułą, to bez problemu zadokujesz do doku zaopatrzeniowego i kupisz lokalizatory.

Ja w poprzedniej grze wystartowałem z opcji "Wróg publiczny", u wszystkich ras miałem reputację bardzo niską, nie wpuszczali mnie do swoich centralnych sektorów. Jedynie właśnie u Taladian mogłem latać wszędzie i dokować. I dzięki temu dorobiłem się pierwszy kredytów i statków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Yacek, ale to zalezy od opcji startowej. Fakt w większości profili można bez problemu handlować z Teladianami ale chyba w przypadku Nudnego Borona (i oczywiście Khaak) ranga nie pozwala wylądować u Teladian (nie brałem pod uwagę profili XTM). Jednakże po tym co napisał kolega:

Cytat

HA! w końcu mi się udało i latam sobie Merkurym klasa M chyba sprzedałem myśliwiec polatałem troszkę pohandlowałem dokupiłem transporterowi maksymalne usprawniania sterowności silników i ładowni.

wnioskuję, że jest to raczej jedna z podstawowych opcji startowych (a dokładniej gra z fabułą lub wszechświat X). Niemniej jednak Vagon będzie wiedział już w jakim sektorze skupione są doki zaopatrzeniowe wszystkich ras 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co go Kha'ak to się zgodzę, ale odnośnie Nudnego Borona to mam wątpliwości.

Proponowałbym, aby Ci, którzy grają w X3 podawali w stopce w jaką grę grają (tak jak w mojej), byłoby łatwiej doradzać w problemach.

A co do Getsu Fune, lecąc tam i tak musi przelecieć przez sektory Teladian 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Moim zdaniem to powinieneś zrobić dokładnie odwrotnie. Zagrać w grę z fabułą, skończyć ją, a potem deser.

Dokładnie tak. Fabuła wymusza niektóre czynności dzięki czemu poznasz podstawowe prawidła rządzące światem X. Możesz przetestować Baracude, Peryklesa, Perseusza bez konieczności kupowania ich. Dowiadujesz się jak zarządzać fabryką (kopalnią). Świat X jest najpiękniejszy gdy poznaje się go przechodząc najpierw fabułę, która de facto czasem wprowadza pewne ograniczenia. Po jej skończeniu jesteś całkowicie wolny i mozesz pohulać posiadając już całkiem konkretną wiedzę na temat Wszechświata X.

A z tym nudnym Boronem to nie mam pewności, tak mi się coś skojarzylo 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...