Skocz do zawartości

Nowa muzyka do X3 TC


marko22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

00019 - Savage Spur, Paranid Prime, Cloudbase SE, Elena's Fortune, BalaGi's Joy, Greater Profit, Family Zein (Quasar)
00020 - Dukes Vision, Emperor's Ridge, Danna's Chance, Company Pride, Family Rhonkar, Rhonkar's Clouds (Syrian - Beyond The Sun)
00021 - Depth's of Silence, Rhy's Desire, Bad Debt, Preacher's Refuge, Light Water, Aladna Hill, Patriarch's Keep, the Vault, Nieznany ziemski 7 (Lyra)
00022 - PTNI Headquarters, Nieznany 8-8 (Rygar - Ursa Major)
00023 - Loomanckstrat's Legacy, Omicron Lyrae, Ghinn's Escape, Menelaus' Paradise, Xenon Sector 596 (Trilithon - Direct Live)
00024 - Spring of Belief, Cardinal's Domain, Nathan's Voyage, Family Ryk (Ebia - Etopia)
00025 - Ringo Moon, Herron's Nebula, Antigone Memorial, Menelaus' Frontier, Belt of Aguilar, Xenon Sector 598 (Vangelis - Theme From ''Antarctica'')
00026 - Emperor Mines, Ore Belt, Farnham's Legend, Spaceweed Drift, Family Whi (Hypnotix - Big Blue)
00027 - Preacher's void, Duke's Domain, Priest's Pity, Brennan's Triumph, Ceo's Sprite, Rhonkar's Fire, Family Pride (Anders Lundqvist - Descending Angel)
00028 - Rhy's Crusade, Trinity Sanctum, Hatikvah's Faith, Cho's Defeat, Nieznany ziemski 5 i 6 (The Real Parakeet - The escape From Alpha One part 1)
00029 - Shining Currents, Reservoir of Tranquility, Lucky Planets, Montalaar, Profit Center Alpha, Mines of Fortune (Cyber Space - Dark Angel)
00030 - Ceo's Doubt, Ianamus Zura, Xenon Sector 347, Nyana's Hideout, Circle of Labour, Tkr's Deprivation (September 11)
00031 - Priest's Refuge, Moo-Kye's Revenge, Black Hole Sun, Thyn's Abyss, Njy's Deception, Ocean of Fantasy (Macrocosm - First Mission - Track 11)
00032 - Cloudbase NW, Power Circle, Queen's Space, Consecrated Fire, Pontifex's Seclusion, Interworlds, Midnight Star, Z'rt's Domination (Terra & luna)
00033 - Tears of Greed, Home of Light (Abbsynth - Introx (Breath Of The Sun)
00034 - Ocracoke's Storm, Empire's Edge, Priest Rings, Split fire, Olmancketslat's Treaty, Blue Profit, Thuruk's Pride (Anders Lundqvist - Hollow Inside)
00035 - Emperor's Wisdom, Pontifex's Realm, Nopelios' Memorial, Thuruk's Beard, Thraka's Sun, Patriarch's Retreat (Syntech - Quit)
00036 - Dark Water, Family Rhy, Ministry of Finance, Shore of Infinity, Light of Heart, Akeela's Beacon, Two Grand, Shareholders Fortune (Macrocosm - Zero Gravity)
00037 - Mists of Elysium, Great Trench, New Income, Eighteen Billion, Scale Plate Green, Heretics End, Family T'kr, Xenon Sector 534 (Hypnotix - Sedona)
00038 - Mi Ton's Refuge, Treasure Chest, Xenon Sector 472, Family Njy, Hila's Joy, Xenon Sector 597 (Anders Lundqvist - Immortal Spirit)
00039 - Three Worlds, Rolk's Drift, Unholy Descent, Friar's Retreat, Sacred Relic, Wastelands, Family Z'rt (Neutron - Manta-Rays)
00040 - Red Light, The Hole, Rolk's Fate, Ceo's Buckzoid, Grand Exchange (Tom Lacy - Cosmic Dreamer)


01001 - battle (Hypnotix - Draco)
01002 - battle (Xain - The Resurrection (Remix)
01003 - battle (Zlade - Silver Spheres)
01004 - battle (Hypnotix - Pyramids Of Thoth)
01005 - battle (Hypnotix - Planet X)
06201 - Presidents End i sektory Kh'aak (Rygar - Plutonic Ocean)
08100 - Argon Prime (Sonic Wanderer - Wrath Of The Demon)
08101 - Kingdom End (Rygar - Cosmic Choir)
08105 - Getsu Fune (Cyber Space - End Of Space)
08106 - Seizewell (Mark Vera - Through the Angles of Space)
08206 - Heretics End (Hypnotix - Heliopolis)
08207 - Nieznany ziemski 4 (Hypnosis - Inesi)
08213 - Ore Belt - (Vocoderion - Interstellar Whispers)
08220 - Bluish Snout (Seven Keys - Atmosphere)
08225 - Nieznany 16-0 (IO starship)
08231 - Uran, Uran 3 (Anders Lundqvist - Farewell)
08302 - The Hub (Skyfox - Outside Of Dreams)
08304 - Pluton (Paralyze - Dream Zone)
08306 - Merkury (Spiral - Endless)
08307 - Księżyc (Hypnotix - Earth 2)
08308 - Obłok Oorta (Intro (Before Starting)
08501 - Asteroid Belt (MyVoice - Flutes)
08502 - Neptun (Photon Burst - Drift In Time)
08503 - Pas Kuipera (A.M. Samurai - Fields Of Glory)
08504 - Wenus (Ebia - Electron)
08505 - Nieznane sektory (rozproszony skok) (Vocoderion - Blindman)
08506 - Aldrin (Ebia - Eternity)
08507 - Jowisz (Hypnotix - Area 51)
08508 - Mars (Orion)
08511 - Ziemia (The Real Parakeet - The Escape From Alpha)

Lista oznaczeń muzycznych do sektorów. W nawiasie wykonawca i tytuł utworu. Po szczegóły na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O spoko, mapka sie przyda. Miales racje tamte mapy z forum Ego sie nie pokrywaly. W TC sektory Ziemskie maja swoja osobne pliki muzyczne przez co cala liczba utworow znacznie sie powiekszyla.

Ten soundtrack spodoba sie komus co lubi bardziej dynamiczne kawalki z jakims ritmem i syntezatorem.

Osobiscie przy tej grze wole bardziej ambientowe "zamulacze":D, co nie znaczy ze zle mi sie tego sluchalo. Lubie min. tworczosc JM Jarre'a i gdy tak sobie tego soundtracku sluchalem to nawet dosc przyjemnie sie "lecialo" przy takich nieco oldschoolowych syntezatorach 😎 Oldschool, dawno czegos takiego nie slyszalem, klimaty typu koto czy laser dance 😎

Kilka kawalkow wrzuce sobie do gry. Doceniam wklad:), bo nie jest to latwo najpierw zgromadzic to co sie chce zaprezentowac, spasowac wszytsko, potem przyciac i znormalizowac poziom glosnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacek...nie bądźmy śmieszni. Fakt. Zgody oczywiście nie mam. Z drugiej strony - zostało to umieszczone na serwerze w moim profilu. Można gdybać i różne akty prawne brać pod uwagę. Bo przecież nie musi tego nikt ściągać. Samo umieszczenie nie oznacza rozpowszechniania ani wciskania na siłę komuś. A na koniec - podsumowując Twoje słowa - było zadać mi to pytanie, jak się zapytałem Ciebie o to, gdzie umieścić link do tego. Jeśli mowa o piractwie - link marcybiskupa z "jego" muzyką na forum ego pewnie tak samo łamie prawa autorskie. Bo nikogo to nie interesuje, że ma oryginalne płyty. Liczy się sam fakt udostępnienia. Pomijając Sorkvilda, który oficjalnie się przyznał, że ściągnął, to oprócz niego zrobiły to jeszcze dwie osoby. Nie wnikam w to, kto. Chciał, nie chciał - link usuwam. Żeby nie było więcej żadnych aluzji. Post może lecieć w kosmos tak samo 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nieznajomosc prawa nie zwalnia z obowiazku go przestrzegania. Chcesz sie dzielic - napisz: "zainteresowanym podam namiary, badz cos bardziej enigmatycznie okreslonego". Liste zawsze mozesz umiescic, linkowanie do samych plikow - jest zabronione, ogolnym pojeciem "krycia kupra" przez wlasciciela tegoz forum - o co trudno miec do niego pretensje.

A to, iz Yacek sie zapomnial, swiadczy tylko o dobrej woli i jego checiach, a nie o "nadwrazliwym" reagowaniu na wszystkie drobne wpadki userow.

Wstawiles, Mani zwrocil uwage, Yacek sie poprawil, teraz pileczka po Twojej stronie (nie usuwajac posta lecz linka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażnicy moralności niech najpierw uderzą się we własną pierś i rozejrzą po własnym "podwórku", tudzież biurku, a nawet dysku w swoim komputerze. Nie zamierzam dywagować z wami, co jest be, a co cacy. Każdy sam wie, jak postępuje i co robi, i czy w ogóle robi wszystko zgodnie z prawem. Temat rzeka. Nie tylko w odniesieniu do muzyki. Jak napisałem - 2 osoby oprócz Sorkvilda również złamały prawo, bo ściągnęły i pewnie używają. Link usunięty. Koniec. Kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Strażnicy moralności niech najpierw uderzą się we własną pierś i rozejrzą po własnym "podwórku", tudzież biurku, a nawet dysku w swoim komputerze. Nie zamierzam dywagować z wami, co jest be, a co cacy. Każdy sam wie, jak postępuje i co robi, i czy w ogóle robi wszystko zgodnie z prawem. Temat rzeka. Nie tylko w odniesieniu do muzyki. Jak napisałem - 2 osoby oprócz Sorkvilda również złamały prawo, bo ściągnęły i pewnie używają. Link usunięty. Koniec. Kropka.

Każdy grzeszy. Ale wytykajmy sobie grzechów.

Mogłeś skasować tylko linka, lista plików i sektorów mogła zostać. Każdy mógłby sobie wg niej przygotować własną muzykę z własnych zasobów (legalnych, czy tez nie, to już osobista sprawa każdego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym zdaniu Jagoda widzisz jakieś oskarżenie? Sposób podany przez Deady'ego to również niejako propagowanie piractwa, tyle że "cichego". Nie oficjalnego.

Niemożliwością jest uzyskanie zgody od kilkudziesięciu autorów, zwłaszcza że większość już nie istnieje. Nieważne. Chcieć dobrze i umilić komuś rozgrywkę, a niejako mnie zlinczowaliście. Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak male dziecko sie przekomarzasz marko. Masz proste wyjasnienie sytuacji, a czepiasz sie pochodnych w nim wystepujacych na Twoje wlasne zyczenie. Wiec albo zrob jak Ci radzilem, albo dalej udawaj kogucika. Tylko ze tym sposobem niczego nie zdobedziesz, a swoja prace mozesz do lamusa wrzucic. O to Ci chodzilo od poczatku zaistnienia sytuacji? Watpie. Nie oczekuj przeprosin bo nie powinny byc. Po prostu badz ciut asertywniejszy i wstaw pierwszy post, dzieki temu przestanie sie walkowac temat, a niektorzy docenia Twoja prace. Nic wiecej dodac juz nie mozna (z mojej strony). Milej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ekscytuj się tak, zrobiłeś kawał dobrej roboty, chciałeś dobrze , nie wyszło. Nikt nie jest idealny nawet ja, a może powinnam napisać zwłaszcza ja 😎 Jak Yacek napisał zostaw nazwy plików, sektorów każdy doda swoją muzę, ja kiedyś też w to się bawiłam i zmieniałam sobie z Pshemem muzę w Menu, w trakcie walki. To tez uważam że na pewno się przyda. Temacik jak najbardziej zostawić. Link ..... ( cenzura ) :ph34:

marko22 😎 nie łam się, wiemy że się starasz 😀

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deady....nie czepiaj się bzdur i nie wyciągaj pochopnych wniosków 😎 Mam gdzieś, czy ktoś coś lub kogoś będzie doceniał. Nie musiałem nikogo uszczęśliwiać "swoją" muzyką. Zrobiłem to z czystej przyjemności uzyskania jakiejś zmiany. A że zaraz podniósł się lament na temat praw autorskich, to wyszło jak wyszło. Podajesz sam sposób na bycie piratem. Niezależnie od postrzegania tego tematu przez innych. Publicznie nie będę. Ale poza plecami jednak tak? Święty nie jestem. I za pewne rzeczy już dawno mógłbym iść siedzieć. I to bez zawiasów 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie sobie siana OK ? Dam glowe ze wiekszosc z was sciaga filmy, muzyke, gry, software z torrenta czy rapidshare kontrybuujac tym samym w caly ten proceder. Zas na forach pokazujecie swoja jasna strone przyjmujac poze rycerza zaiksu . Ok jesli sie komus nie podoba ten fakt to - CIACH kasowac temat i UCINAĆ BAJERĘ , a nie wdawać sie w amatorskie dyskusje na grzaskim gruncie prawa autorskich i dzielenia sie drogą teleinformatyczna.

Jak ktos chce to polecam serwis Archive.org czy Jamendo. Blisko 50.000 tys albumow do sciagniecia w licencji creative commons. Dobra tworczosc, scigac do woli mozna i dzielic sie gdzie popadnie. Moze kawalki marka byly wlsanie na licencji CC-Non Commercial, podzielil sie miedzy znajomymi zupelnie nie odplatnie. Fair use.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mam lepsze rozwiązanie tego problemu.

Skoro marko22 tak się napracował nie można tego tak skasować prawda ?

A więc mam rozwiązanie tego problemu, skoro to są utwory muzyczne, albo album jednego wykonawcy można dać linka do sieci gdzie można zakupić albumik online. Wtedy to już nie jest łamanie praw. I ot po problemie macie linka i temat.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marko, Sorkvild, tak, ja.

Ja nie posiadam piratów na kompie, na biurku, pod nim, w szufladach, na półkach, w łóżku i pod nim... Jest punkt regulaminu, jest prawo w Polsce, w kraju, w którym jest zarejestrowane i hostowane to forum. Jest też zwykła uczciwość i docenienie wysiłku twórców muzyki.

W sumie to cieszę się, że mój 1 post wywołał taką dyskusję i fakt usunięcia linka do nielegalnie umieszczonych utworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę że marko22 przywrócił listę plików w pierwszym poście. Teraz każdy może stworzyć sobie składankę wg podanych przez niego utworów, jeśli takowe posiada (legalnie czy nie to już jego osobista sprawa). Można też tworzyć własne składanki zgodnie z własnymi preferencjami (muzyka klasyczna, disco polo itp.)

Tak nawiasem mówiąc, ciekawie by to wyszło, wlatujemy do sektora Xenków, a tu w tle "Oj szalałaś, szalałaś" Bayer Full 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...