Skocz do zawartości

Pajacyk


Konrad162
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kolega zaraził mnie klikaniem w pajacyka, jednakże nie zawsze człowiek o tym pamięta żeby wejść na stronę (nawet jak jest w zakładkach) i "se" kliknąć pajacyka. Pracuje nad bardzo prostym programikiem który w skrócie kliknie pajacyka w tle (nic nie zobaczymy) przy uruchomieniu komputera.

Oczywiście wszystko to przy zachowaniu elementarnych rzeczy:

- Nie zależnie od tego jaką masz przeglądarkę internetową

- Nie ważne ile razy uruchomimy komputer w danym dniu program (do klikania pajacyka) uruchomi się tylko raz (pajacyka można kliknąć tylko raz dziennie)

- Program nie działa cały czas w tle co można sprawdzić przez ctrl+alt+delete, robi swoje, klika, i się wyłącza

- Całość trwa z 4 sekundy przy pierwszym uruchomieniu kompa danego dnia. Oczywiście w żaden sposób nie blokuje innej pracy komputera.

- Oczywiście zawsze możemy zadecydować czy program ma się uruchamiać z komputerem (przez autostart) czy będziemy to robić ręcznie po prostu klikając na ikonę...

Część ludzi uważa że ten cały pajacyk i klikanie w niego nic nie dają i że to tylko bujda itd... ale ja wole myśleć że jednak to coś daje 😎 (ostatnio klikam z 3 komputerów w domu).

program jest na razie w fazie testów (muszę poczekać z 2 dni) żeby zobaczyć czy działa.

Oczywiście żeby ktoś mnie nie posądził o to że to co udostępnię to jakiś spyware czy inny robal to jestem skłonny na prośbę udostępnić kod programu.

PS wiem że jest parę innych programów tzw. "przypominaczy" ale szczerze na cholerę mi przypominacz jak komputer może kliknąć za mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...