Skocz do zawartości

Usuwanie broni z wierzyczek


Naster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż witam na początku wszystkich 😎

Mam problem. Kupiłem sobie Cerberka za ostatnie ciężko złożone kredyty. Wyekpwipowałem go w to co mi zostało po ściagaczu ale po wydaniu wieżyczką polecenia zostaje tylko jedna (zawsze ta sama broń). Czytałem wątek o zdobycznych ale ten jest kupiony i nie działa też na niego danie brak w wieżyczkach. Mogę założyć inne ale jak tylko wydam chociaż jednej wieżyczce polecenia znowu zmienia na jedna broń. Mam nadzieję że zrozumieliście 😎?

Z góry dziękuje 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czytałem wątek o zdobycznych ale ten jest kupiony i nie działa też na niego danie brak w wieżyczkach

Ale tak więc robie dokładnie tak:

[enter]->statek->rozkazy->polecenie dla wszystkich wieżyczek->brak

Teraz wychodze stad i daje do uzbrojenia:

Zakładam wszystkie bronie tj:

Laser główny: 8x Pulsacyjne działa fotonowe beta

Laser wieżyczka górna: 2x generator fali uderzeniowej alfa

Laser wieżyczka tylna: 2x Artyleryjskie działa przeciwlotnicze alfa

Laser wieżyczka lewa i prawa to samo: 2x generator fali uderzeniowej alfa

Laser wieżyczka dolna: 2x Artyleryjskie działa przeciwlotnicze alfa

Wychodzę, oddaje salwe próbna z każdej wieżyczki: wszystko gra

Teraz:

[enter]->statek->rozkazy->polecenie dla wszystkich wieżyczek->Wieżyczka: zniszczyć wrogów i?

Mam po jednej broni na slot 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X3+XTM

Bail Signal Extension :: voxol/xfir01 :: Yes :: 2.1 :: 18/08/2007

Deathmatch Arena Redux :: LV :: Yes :: 1.3 :: 30/06/2008

Heavy Assault Technology :: LV :: Yes :: 1.2 :: 23/04/2006

Mk3 Autotrader Ware Lock Extension :: RRRoamer :: Yes :: 1.00 :: 07/11/2007

Salvage Claim Software :: Cycrow :: Yes :: 1.05 :: 29/06/2006

Salvage Extension Commands :: Voxol :: Yes :: 1.2 :: 02/07/2007

SatelliteDeploy :: Bhruic :: Yes :: 1.12 :: 18/01/2006

XTM .7 Terran Economics Boost :: Pyromancer :: Yes :: :: 10/08/2007

Xenon Migration :: Cycrow :: Yes :: 1.40 :: 09/01/2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cerbera nie miałem, w Albatrosie montowałem ADP do wież i polecenie zniszcz wszystkich wrogów chyba nie powodowało takiego efektu, chyba bo nie przyglądałem się wieżyczkom, a skuteczność była zadowalająca. Użyj innego polecenia, bo pewnie kasy nie masz, aby kupić inny statek tego typu i sprawdzić czy to objaw ogólny dla wszystkich czy tylko w tym statku.

Chyba do X3R też jest skrypt inteligentnych wieżyczek (MARS), możesz spróbować z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczałem nową grę z opcji XTM i tam mam Cerbera też na starcie od razu (efekt taki sam), kupiłem nowego przerzuciłem cały sprzęt i to samo. Jednak wykonałem skok do Teladian i kupiłem albatrosa, przerzuciłem mu genaratorki fali i przeciwlotnicze ale jako że nie miałem tam bojowych to wydałem polecenie atakuj mój cel, nic nie zrzucił. Więc raczej to tylko działa na statki z XTM 😎

Zaraz poszukam tego skryptu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez MARS-a chyba też to by zadziałało w ten sposób. MARS zmienia tylko to że broń jest dobierana odpowiednio do statku-celu, czyli jeśli masz na pokładzie różne bronie, na myśliwce i na duże statki, MARS dba o to by nie strzelać do myśliwców z broni na duże statki. W czystej grze AI nie jest tak inteligentne i potrafi grzać z PDF-ów do M5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...