Skocz do zawartości

Dokowanie M5 do Centaura


Sir Wow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc mam pytanie. W jaki sposób zadokować m5 (Konkretnie Błotniakiem Zwiadowcą) do Centaura??

Ja wiem że to głupie pytanie, ale próbowałem, i no nie umiem. A w X2 nie było z tym żadnego problemu... (wtedy miałem Teladiańskiego Ospreya, czy to wielka różnica?)

Mam nadzieję że w X3 nadal można dokować do M6... powiedzcie, że można...

Szukałem jakiegoś podobnego tematu na forum, ale nie znalazłem, więc piszę. Jakbym jednak coś przegapił, to proszę, podeślijcie linka.

Tak się zastanawiam, może usunęli tą opcję, ale z drugiej strony nawet w jego opisie jest że przewozi m5!

Będę wdzięczny za pomoc, bo ten kłopot całkiem popsuł mi przyjemność z kupienia własnej korwety...

P.S. Gram na X3 z BSE i niczym więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

P.S. Gram na X3 z BSE i niczym więcej

No to masz problem kolego. W surowej grze nie ma dokowania do statkow.

Polecam ci zainteresowanie sie modem Xtended, min. dokowanie do M3+,M6,M1,M2,TL (to nic nie boli, za to korzysci multum)

Ewentualnie jak bardzo uparles sie na granie w podstawke to skorzystaj z tego skryptu http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=178758

Ps. Do BSe zainstaluj sobie koniecznie Salvage Claim SOftware [SCS]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn 😛

No ale to chyba pod jakiś bug podpada bo klikam w Centaura, a śliczny komputerowy głosik mówi: ""The Centaur (...) is a new breed of corvette Class craft, capable of carrying one M5 class ship. (...)"

No to sorry. Uwierzyłem na słowo... ;/

I mówicie że w żadnym statku nie da się dokować?? A gdzie się podziała idea M1 lotniskowca...?

Do chrzanu.

Cytat

Polecam ci zainteresowanie sie modem Xtended, min. dokowanie do M3+,M6,M1,M2,TL (to nic nie boli, za to korzysci multum)

Może i nic nie boli, ale 50 milionów i kilkanaście godzin gry w plecy ;/ Co nie zmienia tego że raczej posłucham, no bo co innego mogę zrobić?

No nic, i tak dzięki za odpowiedź szybką i precyzyjną niczym laserowy skalpel Teladiańskiego chirurga plastycznego 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te opisy sa jeszcze z czasow X2 wiec mozna sie naciac. W podstawce mozna dokowac do M1 oraz TL. W XTm bedziesz zmogl dokowac korwetami i TSami do tych statkow!

Ja osobiscie tego skryptu nie probowalem, tylko za rade kolego siegnalem od razu po Xtended, w ktory sobie pogrywam rownolegle z TC.

Co do reszty to wkleje link z wczoraj 😛 http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... 75#3164775

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Egosofcie jest forum oficjalne. Kiedys bylo tam naprawde fajne miejsce. Potem byl incydent http://forum.xudb.pl/viewforum.php?f=17, po ktorym zamknieto nasze forum na dlugi czas. Stworzono wiec alternatywe, gdzie wieksozsc ludzi przeniosla sie tu. Obecnie w polskim dziale wieje pustkami nie wyszlo im to za dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Damn 😛

No ale to chyba pod jakiś bug podpada bo klikam w Centaura, a śliczny komputerowy głosik mówi: ""The Centaur (...) is a new breed of corvette Class craft, capable of carrying one M5 class ship. (...)"

No to sorry. Uwierzyłem na słowo... ;/

I mówicie że w żadnym statku nie da się dokować?? A gdzie się podziała idea M1 lotniskowca...?

Do chrzanu.

Cytat

Polecam ci zainteresowanie sie modem Xtended, min. dokowanie do M3+,M6,M1,M2,TL (to nic nie boli, za to korzysci multum)

Może i nic nie boli, ale 50 milionów i kilkanaście godzin gry w plecy ;/ Co nie zmienia tego że raczej posłucham, no bo co innego mogę zrobić?

No nic, i tak dzięki za odpowiedź szybką i precyzyjną niczym laserowy skalpel Teladiańskiego chirurga plastycznego 😎

Dokowanie jest ale nie do M6. W gołym Reunion myśliwce (M5, M4, M3) mogą dokować do M1, TL i niektórych M7. Nie zwracaj uwagi na ten ogólny opis tylko zerkaj głębiej w statystyki. Jeśli u jakiegoś statku znajdziesz w nich pozycję "Hangar" i obok tego liczbę to znaczy, że ta jednostka może zmieścić w swoich dokach tyle myśliwców. TSów i TP w gołej grze niestety nie może przenosić żaden statek.

P.S. XTM tak czy inaczej polecam. Zupełnie odmienia grę, na plus oczywiście 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...