Skocz do zawartości

Terran Conflict


S11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz Yacku wszystko prędzej czy później się nudzi. Latanie od stacji do stacji w poszukiwaniu oferty również, jednak przyznasz że miało to swój klimat 🤪

Po tylu godzinach spędzonych przy X2 i X3 (przy XBTF nieco mniej) uważam, że niektóre elementy rozgrywki w TC możnaby trochę inaczej rozwiązać (niekoniecznie idąc na łatwiznę). Ego tyle czasu "męczyło się" nad TC (ok 3 lata jeśli się nie mylę) a w rezultacie podrasowało troszkę mody stworzone przez fanów, zintegrowało je z grą i podpisało się pod tym. Weźmy chocby (wielokrotnie wałkowany) system dokowania. W XBTF i w X2 jak wiesz wlatywało się do wnętrza stacji, jednak w obu grach wyglądało to zupełnie inaczej. Zasiadając do X2 po sesji w XBTF mozna było wyraźnie odczuć róźnicę. Było niby tak samo a jednak inaczej 😉 Ciężko to wytłumaczyć, trzeba tego doświadczyć. Możnaby również zmienić system BBS-ów, zmniejszyć ich powtarzalność, dodać np.: banery reklamowe (jak w X3 - niestety tylko jeden).

Ale są to tylko pobożne życzenia. Szkoda, bo naprawdę jest wiele pomysłów i to bardzo łatwych do zrealizowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, tak sobie gdybałem 🤪 jakby było fajnie czytać BBS-y na banerach fruwających w kosmosie. Trochę z tym pojechałem 😉 ale to wszytko wina mego rozgoryczenia. Człowiek czeka na kolejną część sagi a tu dostaje trochę podrasowanego moda ]😛 Nie twierdzę że gra jest do pupy, ale mogli się trochę bardziej postarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Stało się, postanowiłem poszpilać w TC. Tyle się naczytałem Waszych opini, że musiałem dokładniej sprawdzić TC (poprzednio grałem tylko ok pół godziny). Drugie podejście pozytywniejsze niż pierwsze, aczkolwiek podtrzymuje swoje zarzuty odnośnie tej produkcji. Wnosi ona poprostu zbyt mało jak na samodzielny dodatek. Dużym plusem jest napewno ilość statków w sektorach 🤪 chwilami poprostu powala. Jeśli chodzi o wydajność to nie zauważyłem żadnych "przycięć" (nawet u Ziemian 😉 ). Wszystko "śmiga" płynnie. Dalsze opinie będę mógł wygłosić jak pogram trochę dłużej, bo na razie to jestem po misji w której orzymałem Zaawansowanego Odkrywcę (choć nie wiem co w nim takiego zaawansowanego, osiągi takie sobie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1) Czy ktoś mi może coś powiedzieć o nowym interfejsie w TC? czy jest szybszy w obsłudze, bardziej intuicyjny? A jak z rozkazami dla dużych grup okrętów i skrzydeł myśliwskich?

Mi osobiści najbardziej by się podobała metoda z RTSów czyli zaznaczenie grupy jednostek na mapie "pudełkiem", a potem np. prawy klik, okienko, a w nim wybór rozkazów - ale to pewnie marzenie ściętej głowy 🤪

2) Czy działa dużych okrętów (PPC ??) dalej strzelają dużo szybko i daleko powodując przy tym k***** lag ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...