Skocz do zawartości

- - - - -

Nowe statki w DDTC

64 odpowiedzi w tym temacie

#21 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 23 grudzień 2009 - 18:26

Jagoda napisał:

Taki mały - Born to Kill :D

Chyba Boron to kill..... :D :)

#22 Jagoda

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaAvarice

Napisano 24 grudzień 2009 - 17:14

Witam.
Wczoraj zakupiłam statek TL Magna. Zazwyczaj w szeregi mojej floty zawsze wchodził Teladiański TL Albatros którego jakoś tak nazywałam DROMADER.
Spoiler

Jego czterdziestotrzy tysięczna pojemność ładowni w zupełności mi wystarczała. I przyznam się szczerze że ze wszystkich TL wygląda chyba najładniej. A nigdy tez nie miałam takiej potrzeby by wykorzystać więcej jak czterdzieści trzy tysiące ton jego ładowności.
No ale po wykonaniu wielu misji dostałam plany w stoczni i postanowiłam kupić TL Magna. NO na pierwszy rzut oka wygląda jak wieloryb jakiś kaszalot no to zawitałam do internetu by zobaczyć jak jest Kaszalot po angielsku....
Spoiler

Więc jednak chyba zrezygnuję z nazewnictwa tego statku i chyba jednak zostanę przy Dromader :D Bo wieloryb - Whale to też za bardzo nie pasi :/.

#23 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 24 grudzień 2009 - 21:58

Gdybyś poczytała dokładnie temat o modzie DDTC, to byś wiedziała, że po wykonaniu kolejnej misji dla stoczni dostałabyś namiary na tego TL-a. Statek byłby Twój za darmo.

#24 Jagoda

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaAvarice

Napisano 24 grudzień 2009 - 22:27

Ależ Yacku :D
Jak mogłabym nie czytać, wiem o tym :D Ale u mnie jest tak samo z tym darmowym TL jak z porzuconymi TS, M3. Ja ich po prostu nie zbieram nie latam za tym. Jedyna frajdę daje mi zbieranie porzuconego złomu, ale to tylko dlatego że siłą wymusiłam to na pilocie:D Czyli ogólnie rzecz biorą przejmuje tylko te statki które sama wywalczam. SCS mam ustawione na 10% mówię o statkach flagowych. Więc jak uda mi się "eksmitować" takiego gościa z Apache to jestem naprawdę z siebie "zadowolniona"
Dlatego też nie chciałam dostać tego statku. Tylko go zdobyć na dwa sposoby :

- Zakupienie w stoczni.
- Odebranie go siłą porzucenie via fight/abordaż

Pozdrawiam.

#25 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 24 grudzień 2009 - 23:36

Ale co innego jest zbieranie złomu, a co innego przyjmowanie darmowych statków otrzymanych w nagrodę za wykonanie misji. Chyba widzisz różnice w pojęciach?

#26 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1445 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 02 styczeń 2010 - 00:24

Dziś zacząłem wreszcie zabawę z DDTC i mam mieszane uczucia. Z jednej strony widać, że autorzy włożyli sporo pracy w całość, a z drugiej jakość modeli statków... Miałem okazję obejrzeć dziś m.in. Argońskiego M4, Bruiser, i wygląda (jak dla mnie) tragicznie. Zerknąłem na stronę na której pokazane są wszystkie statki i mam wrażenie, że spora część z nich została dodana na siłę i (pomijając jakość) zupełnie nie pasuje do klimatu gry.

Żeby nie było, że mieszam moda z błotem- całościowo wygląda bardzo fajnie i twórcom należą się brawa i podziękowania ale mam szczerą nadzieję, że w kolejnych wersjach moda dopracują niektóre modele statków.

#27 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 02 styczeń 2010 - 00:35

Masz rację, statki zostały dodane na siłę z wersji moda z X3R. Są jednak stopniowo wymieniane na nowe. Ale chyba zdajesz sobie sprawę ile to zajmuje czasu. Miejmy nadzieję że starczy im zapału, pomysłów i chęci by wymienić większość starych statków.
Nie żebym bronił zajadle moda, mnie też nie wszystkie statki jaki on dodaje podobają się. Nie widziałeś pewnie jeszcze Argońskigo M3+ Hammer, lepiej nie patrz na niego, ja mam dziwne odruchy jak go widzę, choć ma niezłe parametry i jest naprawdę przydatnym statkiem.

#28 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1445 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 02 styczeń 2010 - 01:15

Wiem jak czasochłonne to jest, kiedyś sam się bawiłem w modding. Co ciekawe, pamiętam niektóre z tych modeli z tamtych czasów (2003-2005 rok), nic się nie zmieniły :D
Dziwi mnie tylko, że twórcy zdecydowali się na taki krok wiedząc jak te statki będą wyglądały w grze. Lepiej by było stopniowo dodawać w pełni ukończone jednostki. No chyba, że mogłyby wystąpić problemy z save przy kolejnych wersjach moda z nowymi statkami.

Z klimatem w niektórych przypadkach już wiele nie zrobią, bo np. statki ze Star Wars niezależnie od tego jakie modele by miały w grze to i tak do jej świata będą pasowały jak pięść do nosa ale pozostałe pewnie uda się uratować poprawkami.

Dzięki za ostrzeżenie co do Hammera, postaram się mu zbytnio nie przyglądać, po posiłku :D

#29 BAAL-Melkart

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 56 postów

Napisano 03 styczeń 2010 - 18:01

Przejrzałem screeny statków z moda i jestem niemile zaskoczony. Toż to całkowity synkretyzm. Obok Star Wars mamy jeszcze Babilon 5 i Battlestar Galactica (a może i jeszcze coś, czego nie rozpoznaje). Jak tak dalej pójdzie to dojdzie jeszcze Star Trek :P

#30 Jagoda

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaAvarice

Napisano 03 styczeń 2010 - 18:15

No i jeszcze jest TL Magna - z filmu Żołnierze kosmosu i jest jeszcze Musaschi - statek Sulaco z filmu Obcy : Decydujące starcie :P Ale mi to odpowiada na swój sposób. nie jestem fanem Star Treka i nie chciałabym widzieć tych statków w mojej grze, ale reszta jest jak najbardziej ok B) A jak komuś nie odpowiada, to może udać że ich tutaj nie ma i może ich nie kupować B)
Problem polega tylko na tym że mogły by być bardziej "wyważone" takie jest moje zdanie. Uzbrojenie prędkość tarcze ... jakoś nie pasuje do X. Ale przymykam na to oko.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych